|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15IRX9 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13650HX Processor 2.6 GHz 24M Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores: 6 P-cores and 8 E-cores) |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 3x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з Lenovo® PD 140 Вт і DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1, до 8K/60 Гц, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x Ethernet (RJ-45), 1x роз'єм живлення |
| Вага | 2.38 |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p з електронним затвором |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Optional LAN adapter, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA)
Немає в наявності
Код товару: 300435
56 875 грн
58 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Завойовуй світ ігор разом із Lenovo LOQ 15IRX9!
Відкрийте новий рівень геймінгу з LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00SBRA) – ноутбуком, що поєднує потужність, продуктивність і витончений дизайн. Він створений для захопливого ігрового процесу та легко справляється навіть із найскладнішими завданнями.
Ігри без обмежень: потужність, що вражає
Цей ноутбук оснащений 14-ядерним процесором Intel Core 7-13650HX із тактовою частотою 4,9 ГГц і 24 МБ кеш-пам’яті, що гарантує блискавичну швидкість роботи. А відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060 із 8 ГБ відеопам’яті та енергоспоживанням 115 Вт забезпечує баланс продуктивності та доступності.
Його ефективна система охолодження підтримує оптимальну температуру навіть під високими навантаженнями, зберігаючи компактний і стильний вигляд. Завдяки 24 ГБ оперативної пам’яті DDR5 та накопичувачу 1 ТБ SSD, ноутбук забезпечує швидку роботу ігрових програм і високу продуктивність у майбутньому.
Інтелектуальні технології для бездоганної роботи
Lenovo LOQ 15IRX9 оснащений Lenovo AI Engine+ і чипом LA1 AI, які автоматично оптимізують продуктивність. Відтепер можна забути про ручні налаштування – система адаптується до ваших потреб у режимі реального часу, забезпечуючи плавну роботу як у важких іграх, так і в багатозадачному режимі.
Неймовірна якість зображення: чіткість, яскравість, плавність
Насолоджуйтесь 15,6-дюймовим FHD-дисплеєм із частотою оновлення 144 Гц і яскравістю 300 ніт. Повне охоплення sRGB робить кольори насиченими, а технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви зображення, забезпечуючи неймовірну плавність відтворення контенту.
Максимальна зручність підключень
Завдяки продуманому розташуванню портів ви зможете легко підключати необхідні пристрої для ігор, навчання або стрімінгу.
Інноваційна технологія Optimus балансує між продуктивністю та автономністю, дозволяючи насолоджуватися іграми навіть у дорозі.
Надійність та безпека
Lenovo LOQ 15IRX9 оснащений 1080P-камерою зі шторкою приватності для захисту особистих даних. Його корпус відповідає військовому стандарту MIL-STD 810H, гарантуючи довговічність і стійкість до щоденних навантажень.
Відкрийте новий рівень геймінгу з LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00SBRA) – ноутбуком, що поєднує потужність, продуктивність і витончений дизайн. Він створений для захопливого ігрового процесу та легко справляється навіть із найскладнішими завданнями.
Ігри без обмежень: потужність, що вражає
Цей ноутбук оснащений 14-ядерним процесором Intel Core 7-13650HX із тактовою частотою 4,9 ГГц і 24 МБ кеш-пам’яті, що гарантує блискавичну швидкість роботи. А відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060 із 8 ГБ відеопам’яті та енергоспоживанням 115 Вт забезпечує баланс продуктивності та доступності.
Його ефективна система охолодження підтримує оптимальну температуру навіть під високими навантаженнями, зберігаючи компактний і стильний вигляд. Завдяки 24 ГБ оперативної пам’яті DDR5 та накопичувачу 1 ТБ SSD, ноутбук забезпечує швидку роботу ігрових програм і високу продуктивність у майбутньому.
Інтелектуальні технології для бездоганної роботи
Lenovo LOQ 15IRX9 оснащений Lenovo AI Engine+ і чипом LA1 AI, які автоматично оптимізують продуктивність. Відтепер можна забути про ручні налаштування – система адаптується до ваших потреб у режимі реального часу, забезпечуючи плавну роботу як у важких іграх, так і в багатозадачному режимі.
Неймовірна якість зображення: чіткість, яскравість, плавність
Насолоджуйтесь 15,6-дюймовим FHD-дисплеєм із частотою оновлення 144 Гц і яскравістю 300 ніт. Повне охоплення sRGB робить кольори насиченими, а технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви зображення, забезпечуючи неймовірну плавність відтворення контенту.
Максимальна зручність підключень
Завдяки продуманому розташуванню портів ви зможете легко підключати необхідні пристрої для ігор, навчання або стрімінгу.
Інноваційна технологія Optimus балансує між продуктивністю та автономністю, дозволяючи насолоджуватися іграми навіть у дорозі.
Надійність та безпека
Lenovo LOQ 15IRX9 оснащений 1080P-камерою зі шторкою приватності для захисту особистих даних. Його корпус відповідає військовому стандарту MIL-STD 810H, гарантуючи довговічність і стійкість до щоденних навантажень.
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/31204235564753.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/93459074591383.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/23497478591151.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/39974268552500.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/25511304625608.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/36774871033411.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/14038407704396.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/66860127070652.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/21984272559610.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/34721670612856.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/49322328513855.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/59884703383337.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435] Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX9 (83DV00SBRA) [300435]](/content/images/19/390x390l80mc0/48054933516991.jpg)