|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | M14t Gen2 |
| Формат екрану | 16:10 |
| Діагональ екрану | 14" |
| Роздільна здатність | 2240x1400 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 6.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Порти USB | USB-С |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | Інший тип |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Енергоспоживання в режимі очікування | <0,3 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Захисне скло, USB-концентратор, Сенсорний екран, Flicker Free, Low Blue Light, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 8 |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 0.7 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 1.9 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 188.5 мм |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.13 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 314.8 x 235.3 x 96.4 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 8 Вт |
| Технології поліпшення зображення | srgb 100% |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 8мс/6мс |
| Ширина видимої області | 301.6 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO M14t Gen2 (63FDUAT6WL)
Немає в наявності
Код товару: 300714
18 918 грн
19 706 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор LENOVO M14t Gen2 (63FDUAT6WL)
Монітор ThinkVision M14t Gen 2 оснащений IPS-дисплеєм 2.2K з роздільною здатністю 2240 x 1400 і щільністю пікселів 189 PPI, що забезпечує чітке зображення та відмінну видимість під широким кутом. Співвідношення сторін 16:10 і функціонал "дзеркалити та розширювати" ідеально підходять для вашого ноутбука. Завдяки 100% охопленню колірної гами sRGB цей мобільний монітор відтворює яскраві та реалістичні кольори.
Неперевершена гнучкість
Використовуйте сенсорний дисплей з підтримкою 10-точкових торкань для перетягування, малювання або додавання анотацій до вашого контенту. Дисплей підтримує до 4096 рівнів тиску (за допомогою активного стилуса, який продається окремо), що робить роботу з екраном ще інтуїтивнішою.
Надзвичайно тонкий та легкий
Дуже легкий (700 г — чиста вага) і тонкий дизайн (товщина корпусу 4.6 мм) для зручного перенесення.
Екологічність
Цей монітор виготовлений із використанням надійних матеріалів, включаючи 85% переробленого пластику з вторинної сировини. Також він упакований у безпечний для довкілля папір, та відповідає останнім екологічним стандартам.
Ергономічний дизайн
Насолоджуйтесь комфортним переглядом завдяки широкому діапазону налаштувань (нахил 0–90°, поворот на 90°, підйом до 11 мм). Легко перемикайтесь між портретним і ландшафтним режимами за допомогою Г-подібного адаптера та вбудованих датчиків автоповороту.
Монітор ThinkVision M14t Gen 2 оснащений IPS-дисплеєм 2.2K з роздільною здатністю 2240 x 1400 і щільністю пікселів 189 PPI, що забезпечує чітке зображення та відмінну видимість під широким кутом. Співвідношення сторін 16:10 і функціонал "дзеркалити та розширювати" ідеально підходять для вашого ноутбука. Завдяки 100% охопленню колірної гами sRGB цей мобільний монітор відтворює яскраві та реалістичні кольори.
Неперевершена гнучкість
Використовуйте сенсорний дисплей з підтримкою 10-точкових торкань для перетягування, малювання або додавання анотацій до вашого контенту. Дисплей підтримує до 4096 рівнів тиску (за допомогою активного стилуса, який продається окремо), що робить роботу з екраном ще інтуїтивнішою.
Надзвичайно тонкий та легкий
Дуже легкий (700 г — чиста вага) і тонкий дизайн (товщина корпусу 4.6 мм) для зручного перенесення.
Екологічність
Цей монітор виготовлений із використанням надійних матеріалів, включаючи 85% переробленого пластику з вторинної сировини. Також він упакований у безпечний для довкілля папір, та відповідає останнім екологічним стандартам.
Ергономічний дизайн
Насолоджуйтесь комфортним переглядом завдяки широкому діапазону налаштувань (нахил 0–90°, поворот на 90°, підйом до 11 мм). Легко перемикайтесь між портретним і ландшафтним режимами за допомогою Г-подібного адаптера та вбудованих датчиків автоповороту.