|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad P |
| Модель | P16v G2 T |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), завжди ввімкнено, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, до 8K/60 Гц, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x Ethernet (RJ-45), 1x кардрідер |
| Вага | 2.22 |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5,0 МП + ІЧ із приватною шторкою та виявленням присутності людини |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA)
Немає в наявності
Код товару: 300064
78 506 грн
79 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 16WUXGAM/U7-155H/32/1TB SSD/Intel Arc/DOS/F/BL/Black
![Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064] Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064]](/content/images/7/390x390l80mc0/47499942819789.png)
![Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064] Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064]](/content/images/7/390x390l80mc0/67743891964257.png)
![Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064] Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064]](/content/images/7/390x390l80mc0/12761983091638.png)
![Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064] Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064]](/content/images/7/390x390l80mc0/80051170173438.png)
![Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064] Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064]](/content/images/7/390x390l80mc0/45436986416223.png)
![Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064] Ноутбук LENOVO P16v G2 T (21KX0014RA) [300064]](/content/images/7/390x390l80mc0/38832911565408.png)