|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad T |
| Модель | ThinkPad T14 G5 T |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® HD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), завжди ввімкнено, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, до 4K/60 Гц, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3 |
| Вага | 1.38 |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 52.5 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.50 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5,0 МП + ІЧ дискретний із приватною шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Optional LAN adapter, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA)
Немає в наявності
Код товару: 300069
84 383 грн
87 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 14WUXGAM/U7-155U/64/1TB SSD/Intel HD/W11P/F/BL/Black
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/69149708572804.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/68949371126917.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/16185237656851.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/23792868912030.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/26697250490584.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/49279468314999.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/50457437647820.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/57988285067116.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/69071977374300.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/61508621974434.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/59505907565207.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/94439795187197.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069] Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 T (21ML003TRA) [300069]](/content/images/12/390x390l80mc0/14299949551172.png)