|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | T24d-30 |
| Формат екрану | 16:10 |
| Діагональ екрану | 24" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 3 х USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 15 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.14 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.84 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 324 мм |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 533 x 344.3 x 47.8 мм |
| Розміри з підставкою | 533 x (380.7~535.7) x 199.7 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 15 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 6мс/4мс |
| Ширина видимої області | 518.4 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO T24d-30 (63FFMAT1UA)
Немає в наявності
Код товару: 300704
7 843 грн
8 265 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор LENOVO T24d-30 (63FFMAT1UA)
Зображення, що заслуговує на увагу
Монітор Lenovo ThinkVision T24d-30 (63FFMAT1UA) відкриває двері до світу високої чіткості. Цей монітор ідеально підходить для професійного редагування фотографій у Adobe Photoshop, перегляду фільмів та ігор.
Стильний і витончений
Дизайн ThinkVision T24d-30 із мінімалістичними лініями ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Ергономічна конструкція дозволяє встановити екран так, як вам зручно.
Роздільна здатність Full HD
Монітор ThinkVision T24d-30 з діагоналлю 24 дюйма та IPS-матрицею у роздільній здатності Full HD (1920 × 1200) забезпечує високу чіткість і яскравість під будь-яким кутом до 178 градусів. Його матове покриття дозволяє комфортно працювати навіть у яскраво освітлених умовах і мінімізує втому очей.
З яскравістю 300 ніт, статичною контрастністю 1500:1 і часом відгуку 4 мс, цей монітор є відмінним вибором для IT-фахівців, монтажерів, дизайнерів, які цінують реалістичні кольори та деталізацію.
Широкий вибір інтерфейсів
ThinkVision T24d-30 оснащений портами HDMI та DisplayPort для легкого підключення до комп'ютерів, ноутбуків та іншої техніки, а також портами USB 3.2 для зручної синхронізації з периферією. Вбудована веб-камера дозволяє уникнути необхідності в додатковому обладнанні.
Зображення, що заслуговує на увагу
Монітор Lenovo ThinkVision T24d-30 (63FFMAT1UA) відкриває двері до світу високої чіткості. Цей монітор ідеально підходить для професійного редагування фотографій у Adobe Photoshop, перегляду фільмів та ігор.
Стильний і витончений
Дизайн ThinkVision T24d-30 із мінімалістичними лініями ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Ергономічна конструкція дозволяє встановити екран так, як вам зручно.
Роздільна здатність Full HD
Монітор ThinkVision T24d-30 з діагоналлю 24 дюйма та IPS-матрицею у роздільній здатності Full HD (1920 × 1200) забезпечує високу чіткість і яскравість під будь-яким кутом до 178 градусів. Його матове покриття дозволяє комфортно працювати навіть у яскраво освітлених умовах і мінімізує втому очей.
З яскравістю 300 ніт, статичною контрастністю 1500:1 і часом відгуку 4 мс, цей монітор є відмінним вибором для IT-фахівців, монтажерів, дизайнерів, які цінують реалістичні кольори та деталізацію.
Широкий вибір інтерфейсів
ThinkVision T24d-30 оснащений портами HDMI та DisplayPort для легкого підключення до комп'ютерів, ноутбуків та іншої техніки, а також портами USB 3.2 для зручної синхронізації з периферією. Вбудована веб-камера дозволяє уникнути необхідності в додатковому обладнанні.