|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkBook |
| Модель | ThinkBook 13x G4 IMH |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 13.5" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2880x1920 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 8400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 3x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм) |
| Вага | 1.16 |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 29 |
| Ємність батареї | 74 Втч |
| Ємність батареї, Вт/год | 74.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + ІЧ дискретний з електронним затвором, датчиком ToF, MIPI |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | High Definition Audio |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA)
Немає в наявності
Код товару: 300081
65 783 грн
69 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 13.5_2.8KIA/U9-185H/32/1TB SSD/Intel HD/W11P/F/BL/Luna Grey
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081] Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081]](/content/images/22/390x390l80mc0/50114819189989.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081] Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081]](/content/images/22/390x390l80mc0/85299210968967.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081] Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081]](/content/images/22/390x390l80mc0/94061344437954.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081] Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081]](/content/images/22/390x390l80mc0/84340151898138.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081] Ноутбук LENOVO ThinkBook 13x G4 IMH (21KR000MRA) [300081]](/content/images/22/390x390l80mc0/92372616730621.png)