|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad E |
| Модель | ThinkPad E14 Gen 6 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7735HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 4.7 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 680M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | 680M |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | Thunderbolt™ 4 40 Гбіт/с (подача електроживлення / DisplayPort 2.1), USB-C® 20 Гбіт/с (Power Delivery 3.0 / DP1.4) , USB-A 10 Гбіт/с, USB-A 5 Гбіт/с, Ethernet RJ45, HDMI 2.1 (підтримує роздільну здатність до 4K при частоті 60 Гц), Комбінований рознім для |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E (802.11ax 2x2) |
| Вага | 1.42 |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 219 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Блок живлення | 65W USB-C® (3-pin) |
| Габарити | 18,59 x 313 x 219,3 |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1 |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | HD audio |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.75 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | High Definition Audio |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00)
Немає в наявності
Код товару: 300277
46 655 грн
48 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Більше не потрібна миша
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 має велику сенсорну панель, яка забезпечує зручну навігацію в системі. Крім того, у твоєму розпорядженні є червоний маніпулятор TrackPoint, що дозволяє комфортно працювати без миші. Подвійний клік на маніпуляторі відкриває меню TrackPoint Quick, за допомогою якого можна налаштовувати аудіо- та візуальні ефекти, активувати сповіщення про вимкнення звуку, створювати нотатки через панель Dictation Toolbar (яка перетворює мову на текст) і персоналізувати інші параметри.
Вражаюча якість зображення та звуку
ThinkPad E14 Gen 6 оснащений дисплеями з чудовою якістю зображення, включаючи варіанти з сенсорним управлінням і сертифікатом Eyesafe®, що мінімізує вплив синього світла. Аудіосистема Harman® з підтримкою Dolby Atmos® забезпечує преміальне звучання: від насолоди музикою до чіткого звуку під час відеодзвінків. Ці ноутбуки допоможуть тобі ефективно вирішувати робочі завдання та взаємодіяти з колегами без зайвих відволікань.
Надійність ThinkPad: готові до будь-яких викликів
Ноутбуки ThinkPad проходять тестування за військовим стандартом MIL-STD 810H, щоб забезпечити баланс між довговічністю та надійністю. Вони витримують понад 200 тестів якості в екстремальних умовах, включаючи арктичний холод, пустельні бурі, високі температури, вологість, вібрацію та перепади тиску. ThinkPad – це технології, які не підведуть навіть у найжорсткіших ситуаціях.
Надійний захист
Безпеку ThinkPad E14 Gen 6 забезпечують передові біометричні технології: сканер відбитка пальця в кнопці живлення та система розпізнавання обличчя з ІЧ-камерою для безпечного входу. Пакет ThinkShield включає дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) 2.0 для шифрування даних і Intel Threat Detection для захисту від загроз, як-от програми-вимагачі та криптоджекінг. ThinkPad гарантує, що безпека твоїх даних – це наш пріоритет.
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 має велику сенсорну панель, яка забезпечує зручну навігацію в системі. Крім того, у твоєму розпорядженні є червоний маніпулятор TrackPoint, що дозволяє комфортно працювати без миші. Подвійний клік на маніпуляторі відкриває меню TrackPoint Quick, за допомогою якого можна налаштовувати аудіо- та візуальні ефекти, активувати сповіщення про вимкнення звуку, створювати нотатки через панель Dictation Toolbar (яка перетворює мову на текст) і персоналізувати інші параметри.
Вражаюча якість зображення та звуку
ThinkPad E14 Gen 6 оснащений дисплеями з чудовою якістю зображення, включаючи варіанти з сенсорним управлінням і сертифікатом Eyesafe®, що мінімізує вплив синього світла. Аудіосистема Harman® з підтримкою Dolby Atmos® забезпечує преміальне звучання: від насолоди музикою до чіткого звуку під час відеодзвінків. Ці ноутбуки допоможуть тобі ефективно вирішувати робочі завдання та взаємодіяти з колегами без зайвих відволікань.
Надійність ThinkPad: готові до будь-яких викликів
Ноутбуки ThinkPad проходять тестування за військовим стандартом MIL-STD 810H, щоб забезпечити баланс між довговічністю та надійністю. Вони витримують понад 200 тестів якості в екстремальних умовах, включаючи арктичний холод, пустельні бурі, високі температури, вологість, вібрацію та перепади тиску. ThinkPad – це технології, які не підведуть навіть у найжорсткіших ситуаціях.
Надійний захист
Безпеку ThinkPad E14 Gen 6 забезпечують передові біометричні технології: сканер відбитка пальця в кнопці живлення та система розпізнавання обличчя з ІЧ-камерою для безпечного входу. Пакет ThinkShield включає дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) 2.0 для шифрування даних і Intel Threat Detection для захисту від загроз, як-от програми-вимагачі та криптоджекінг. ThinkPad гарантує, що безпека твоїх даних – це наш пріоритет.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/88915581768518.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/57351482328761.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/22023737791980.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/91855497497907.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/40022809437553.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/34247062919331.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/15458585945298.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/40010620086048.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/97911560687734.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/51316642719709.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/80937771410461.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277] Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 (21M4S21N00) [300277]](/content/images/13/390x390l80mc0/30115144413518.jpg)