|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ThinkPad L |
| Модель | ThinkPad L16 Gen 1 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість потоків | 14 |
| Частота процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (високошвидкісний USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), один завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x USB-C® (USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2 |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Вага | 1.77 |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 253 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5,0 МП + ІЧ дискретний із приватною шторкою |
| Блок живлення | 65W USB-C® (3-pin) |
| Габарити | 20,78 x 357,2 x 253,4 |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-C® (USB 20 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2x2), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 1.4, 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.0 і DisplayPort™ 2.1, 1x |
| Тип клавіатури | Backlit, Black with Number Pad-Ukrainian |
| Мультимедіа | HD audio |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.30 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200)
Немає в наявності
Код товару: 300286
58 143 грн
59 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Незамінний помічник для професіоналів
Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) поєднує в собі надзвичайну потужність і оптимальну портативність для прискорення робочих процесів. Процесор Intel® Core™ Ultra 5 гарантує швидку роботу, легко справляючись із найскладнішими завданнями. Подвійні стереодинаміки Dolby Audio створюють тривимірну звукову сцену – незалежно від того, створюєте ви музику чи граєте в онлайн-ігри. Завдяки подвійній системі мікрофонів і 5-мегапіксельній + інфрачервоній камері насолоджуйтеся відеодзвінками, як ніколи раніше.
Готовий працювати у твоєму темпі
Ноутбук ThinkPad L16 Black Gen 1 оснащений двоканальною пам’яттю DDR5 на 32 ГБ, створеною для того, щоб легко підкорювати вимоги багатозадачності, забезпечуючи плавні переходи між керуванням масовими наборами даних, робочі навантаження з інтенсивним використанням пам’яті та хмарні програми. Він поєднується з великий SSD-накопичувач M.2 2280 об’ємом на 1 ТБ, що забезпечує блискавичне завантаження.
Нові можливості комунікації
Відчуйте збільшену пропускну здатність мережі та підвищення продуктивності з функція Wi-Fi 6E. Крім того, безліч портів введення/виведення - подвійний USB A, USB-C, USB 4 і HDMI 2.1 забезпечують швидку передачу даних і розширюють можливість підключення до зовнішніх моніторів і периферійні пристрої.
Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) поєднує в собі надзвичайну потужність і оптимальну портативність для прискорення робочих процесів. Процесор Intel® Core™ Ultra 5 гарантує швидку роботу, легко справляючись із найскладнішими завданнями. Подвійні стереодинаміки Dolby Audio створюють тривимірну звукову сцену – незалежно від того, створюєте ви музику чи граєте в онлайн-ігри. Завдяки подвійній системі мікрофонів і 5-мегапіксельній + інфрачервоній камері насолоджуйтеся відеодзвінками, як ніколи раніше.
Готовий працювати у твоєму темпі
Ноутбук ThinkPad L16 Black Gen 1 оснащений двоканальною пам’яттю DDR5 на 32 ГБ, створеною для того, щоб легко підкорювати вимоги багатозадачності, забезпечуючи плавні переходи між керуванням масовими наборами даних, робочі навантаження з інтенсивним використанням пам’яті та хмарні програми. Він поєднується з великий SSD-накопичувач M.2 2280 об’ємом на 1 ТБ, що забезпечує блискавичне завантаження.
Нові можливості комунікації
Відчуйте збільшену пропускну здатність мережі та підвищення продуктивності з функція Wi-Fi 6E. Крім того, безліч портів введення/виведення - подвійний USB A, USB-C, USB 4 і HDMI 2.1 забезпечують швидку передачу даних і розширюють можливість підключення до зовнішніх моніторів і периферійні пристрої.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/50320470309960.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/98890403456484.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/94053784878879.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/53355375123217.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/41286251725504.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/70341521943995.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/80765941537672.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/96990392808097.png)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286] Ноутбук LENOVO ThinkPad L16 Gen 1 (21L4S4T200) [300286]](/content/images/22/390x390l80mc0/69373379660575.png)