|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad T |
| Модель | ThinkPad T16 Gen 2 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 PRO 7840U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a), 1x USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headp |
| Вага | 1.71 |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 52.5 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.50 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR Hybrid |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Premier включно з захистом СO2 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7840U (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA)
Немає в наявності
Код товару: 300339
67 103 грн
69 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійний помічник для великих завдань
Якщо ти ставиш перед собою амбітні цілі та хочеш реалізовувати їх без перешкод, Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 Thunder Black (21K70049RA) стане твоїм надійним партнером. Оснащений ліцензійною Windows 11 Pro 64, цей ноутбук забезпечить комфорт і продуктивність щодня — на ділових зустрічах, переговорах, у відрядженнях чи навіть у найекстремальніших подорожах.
Завжди готовий до поїздок
Завдяки легкому та міцному корпусу вагою лише 1,71 кг, ThinkPad T16 Gen 2 легко супроводжуватиме тебе будь-де. Стабільне з'єднання з мережею забезпечує адаптер Wi-Fi Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E, а для онлайн-зустрічей та відеодзвінків передбачено вебкамеру та два вбудовані мікрофони.
Ноутбук працює автономно до 16,5 годин. А технологія Rapid Charge дозволяє зарядити батарею на 80% всього за годину.
Надійність у будь-яких умовах
Ця модель створена для роботи в найрізноманітніших умовах. Підсвічувана клавіатура із захистом від пролитої рідини та зручний TrackPoint дають змогу комфортно працювати як у холоді, так і в спеці.
Захист даних також на висоті — модуль TPM 2.0 шифрує всю інформацію на диску, а сканер відбитка пальця та інфрачервона камера з шторкою подбають про безпеку входу в систему.
Продуктивність для найвимогливіших завдань
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 легко справляється з багатозадачністю. Його серце — 16-потоковий процесор AMD Ryzen 7 PRO 7840, що працює разом із 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x та SSD-накопичувачем на 512 ГБ. Ти зможеш працювати з кількома «важкими» програмами одночасно, швидко перемикатися між вкладками та файлами — без зависань і гальмувань.
А завдяки функції Modern Standby ноутбук залишається активним навіть у режимі сну: усі сповіщення та повідомлення надходитимуть миттєво.
Яскрава картинка і чистий звук для відпочинку
Коли настав час перепочити, ThinkPad T16 Gen 2 подарує яскраві емоції. 16-дюймовий дисплей із роздільною здатністю WUXGA та IPS-матрицею забезпечує насичене та природне зображення. Інтегрована графіка AMD Radeon 780M відповідає за плавність картинки, а два динаміки з підтримкою Dolby Audio занурять тебе в об’ємний звук — чи то під час перегляду фільмів, чи в процесі роботи з графікою.
Якщо ти ставиш перед собою амбітні цілі та хочеш реалізовувати їх без перешкод, Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 Thunder Black (21K70049RA) стане твоїм надійним партнером. Оснащений ліцензійною Windows 11 Pro 64, цей ноутбук забезпечить комфорт і продуктивність щодня — на ділових зустрічах, переговорах, у відрядженнях чи навіть у найекстремальніших подорожах.
Завжди готовий до поїздок
Завдяки легкому та міцному корпусу вагою лише 1,71 кг, ThinkPad T16 Gen 2 легко супроводжуватиме тебе будь-де. Стабільне з'єднання з мережею забезпечує адаптер Wi-Fi Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E, а для онлайн-зустрічей та відеодзвінків передбачено вебкамеру та два вбудовані мікрофони.
Ноутбук працює автономно до 16,5 годин. А технологія Rapid Charge дозволяє зарядити батарею на 80% всього за годину.
Надійність у будь-яких умовах
Ця модель створена для роботи в найрізноманітніших умовах. Підсвічувана клавіатура із захистом від пролитої рідини та зручний TrackPoint дають змогу комфортно працювати як у холоді, так і в спеці.
Захист даних також на висоті — модуль TPM 2.0 шифрує всю інформацію на диску, а сканер відбитка пальця та інфрачервона камера з шторкою подбають про безпеку входу в систему.
Продуктивність для найвимогливіших завдань
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 легко справляється з багатозадачністю. Його серце — 16-потоковий процесор AMD Ryzen 7 PRO 7840, що працює разом із 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x та SSD-накопичувачем на 512 ГБ. Ти зможеш працювати з кількома «важкими» програмами одночасно, швидко перемикатися між вкладками та файлами — без зависань і гальмувань.
А завдяки функції Modern Standby ноутбук залишається активним навіть у режимі сну: усі сповіщення та повідомлення надходитимуть миттєво.
Яскрава картинка і чистий звук для відпочинку
Коли настав час перепочити, ThinkPad T16 Gen 2 подарує яскраві емоції. 16-дюймовий дисплей із роздільною здатністю WUXGA та IPS-матрицею забезпечує насичене та природне зображення. Інтегрована графіка AMD Radeon 780M відповідає за плавність картинки, а два динаміки з підтримкою Dolby Audio занурять тебе в об’ємний звук — чи то під час перегляду фільмів, чи в процесі роботи з графікою.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/64378932298696.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/47355230166502.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/95679167270158.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/64133569610894.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/86904629059995.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/64533791351945.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/43538995089471.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/31388198491495.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/27722801943829.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/87926672622369.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/63864625619014.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K70049RA) [300339]](/content/images/24/390x390l80mc0/84934019470314.jpg)