|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad T |
| Модель | ThinkPad T16 Gen 2 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 PRO |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 PRO 7540U (16M L3 Cache, up to 4.9GHz) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 740M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 740M Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB4, 1x USB-C 3.2 Gen 2, 1x HDMI, Combo jack, Smart Card Reader |
| Вага | 1.71 |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 52.5 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 52.50 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR Hybrid |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 12 місяців Premier |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO 7540U (4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA)
Немає в наявності
Код товару: 300333
64 223 грн
66 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійний і потужний ноутбук для будь-яких завдань
Маєш великі плани та амбітні цілі? Втілюй їх у життя з максимальним комфортом разом із Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 Thunder Black (21K7004ERA). Цей продуктивний ноутбук із ліцензійною Windows 11 Pro 64 стане твоїм надійним помічником у роботі, нарадах, відрядженнях і навіть у найекстремальніших умовах.
Створений для подорожей
Ультратонкий корпус вагою 1,71 кг робить ThinkPad T16 Gen 2 ідеальним супутником у дорозі. Адаптер Wi-Fi Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E гарантує стабільне з’єднання, а вебкамера та два вбудованих мікрофони забезпечують якісний зв’язок у відеодзвінках і конференціях.
Ноутбук працює до 16,5 годин на одному заряді, а завдяки Rapid Charge поповнити 80% акумулятора можна всього за 60 хвилин.
Готовий до будь-яких умов
Клавіатура ThinkPad T16 Gen 2 з підсвічуванням і захистом від вологи дозволяє працювати навіть у несприятливих умовах: на морозі, у спеку, під дощем чи снігом.
Твоя інформація теж під надійним захистом. Модуль TPM 2.0 шифрує дані, а для швидкого й безпечного входу передбачено сканер відбитків пальців та IR-камера зі шторкою конфіденційності.
Потужність для найскладніших викликів
Завдяки 16-потоковому процесору AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U, 32 ГБ LPDDR5x ОЗП та SSD на 512 ГБ ноутбук впорається з будь-якими задачами. Запускай ресурсоємні програми, перемикайся між вкладками та працюй без жодних затримок.
Функція Modern Standby дозволяє отримувати сповіщення навіть у сплячому режимі – як на смартфоні.
Чудове дозвілля та якісне зображення
Редагуй графіку, переглядай фото і відео на 16-дюймовому WUXGA IPS-дисплеї, що забезпечує реалістичні кольори та чітку картинку. Інтегрована графіка AMD Radeon 680M гарантує плавність зображення, а динаміки з підтримкою Dolby Audio – об’ємний і чистий звук.
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 – твій універсальний інструмент для продуктивної роботи та яскравого дозвілля!
Маєш великі плани та амбітні цілі? Втілюй їх у життя з максимальним комфортом разом із Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 Thunder Black (21K7004ERA). Цей продуктивний ноутбук із ліцензійною Windows 11 Pro 64 стане твоїм надійним помічником у роботі, нарадах, відрядженнях і навіть у найекстремальніших умовах.
Створений для подорожей
Ультратонкий корпус вагою 1,71 кг робить ThinkPad T16 Gen 2 ідеальним супутником у дорозі. Адаптер Wi-Fi Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E гарантує стабільне з’єднання, а вебкамера та два вбудованих мікрофони забезпечують якісний зв’язок у відеодзвінках і конференціях.
Ноутбук працює до 16,5 годин на одному заряді, а завдяки Rapid Charge поповнити 80% акумулятора можна всього за 60 хвилин.
Готовий до будь-яких умов
Клавіатура ThinkPad T16 Gen 2 з підсвічуванням і захистом від вологи дозволяє працювати навіть у несприятливих умовах: на морозі, у спеку, під дощем чи снігом.
Твоя інформація теж під надійним захистом. Модуль TPM 2.0 шифрує дані, а для швидкого й безпечного входу передбачено сканер відбитків пальців та IR-камера зі шторкою конфіденційності.
Потужність для найскладніших викликів
Завдяки 16-потоковому процесору AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U, 32 ГБ LPDDR5x ОЗП та SSD на 512 ГБ ноутбук впорається з будь-якими задачами. Запускай ресурсоємні програми, перемикайся між вкладками та працюй без жодних затримок.
Функція Modern Standby дозволяє отримувати сповіщення навіть у сплячому режимі – як на смартфоні.
Чудове дозвілля та якісне зображення
Редагуй графіку, переглядай фото і відео на 16-дюймовому WUXGA IPS-дисплеї, що забезпечує реалістичні кольори та чітку картинку. Інтегрована графіка AMD Radeon 680M гарантує плавність зображення, а динаміки з підтримкою Dolby Audio – об’ємний і чистий звук.
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 – твій універсальний інструмент для продуктивної роботи та яскравого дозвілля!
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/72742845436051.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/15263840322794.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/48701500810948.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/38510755463651.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/47356426110333.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/29378695017056.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/71315622841086.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/45175901892916.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/28948482137570.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/37734200852402.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/27896604909830.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333] Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 2 (21K7004ERA) [300333]](/content/images/18/390x390l80mc0/70638635785304.jpg)