|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | ThinkPad |
| Модель | ThinkPad X9-14 Gen 1 |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Портативний, Преміум |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 228V (8M Cache, up to 4.5 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 5 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 130V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 130V |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | так |
| Вага | 1.21 |
| Висота | 17.15 мм |
| Глибина | 221.3 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 14 |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 55 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 55.00 |
| Безпека | Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader, E-shutter |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR Discrete |
| Блок живлення | 65W USB-C® Slim GaN (3-pin) |
| Габарити | 6.7 - 17.18 x 311.8 x 212.3 |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Premier |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 55 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V (2.1 - 4.5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | web-камера, Dolby ATMOS, Microphone 2x, Array, 2x 2 Вт динамік, HD Audio, Cirrus Logic® CS42L43 |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA)
Немає в наявності
Код товару: 300431
82 463 грн
84 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Висока продуктивність для будь-яких професійних викликів
ThinkPad X9-14 Gen 1 Grey (21QA001MRA) — це надійний інструмент для користувачів, які цінують продуктивність, стабільність і мобільність. Оснащений потужним процесором Intel® Core™ Ultra 5 228V із максимальною тактовою частотою до 4,5 ГГц і 8 МБ кеш-пам’яті, цей ноутбук легко справляється з багатозадачними процесами, аналітикою, програмною розробкою та творчими завданнями — від редагування відео до 3D-моделювання. Вбудовані 32 ГБ оперативної пам’яті стандарту LPDDR5x-8533 МГц гарантують швидку та стабільну роботу навіть із ресурсоємними додатками, а SSD-накопичувач об'ємом 512 ГБ забезпечує достатньо простору для всіх проєктів і даних, при цьому система й програми завантажуються миттєво.
Інтелектуальні AI-функції для продуктивної роботи
ThinkPad X9-14 Gen 1 підвищує ефективність завдяки інтегрованим технологіям штучного інтелекту. Система самостійно оптимізує використання ресурсів, подовжує автономну роботу та прискорює виконання повсякденних завдань. Крім того, AI-доповнення підсилюють рівень безпеки: розпізнавання обличчя для швидкого входу в систему, динамічне затемнення екрану для захисту від сторонніх поглядів та інтелектуальні алгоритми шумозаглушення й покращення зображення під час відеодзвінків.
Сучасна графіка та швидкі комунікації
Вбудована графіка Intel Arc Graphics 140V забезпечує відмінну продуктивність для роботи з графічними елементами, анімацією або відео у високій роздільній здатності. Використання оперативної пам’яті як відеопам’яті підвищує швидкість рендерингу та якість зображення. Для швидкого підключення до мереж та периферійних пристроїв ноутбук оснащено модулями Wi-Fi 7 та Bluetooth 5.4, що забезпечують стабільне з’єднання та високу швидкість передачі даних.
Стиль, надійність і зручність
ThinkPad X9-14 Gen 1 виконаний у стильному сірому корпусі з міцних матеріалів, що відповідають фірмовим стандартам надійності ThinkPad. Тонкий, легкий і міцний, він ідеально підходить для активних професіоналів, яким важливо завжди залишатися на зв’язку. Зручна клавіатура з підсвіткою та великий тачпад забезпечують комфорт під час роботи, а тривалий час автономної роботи дозволяє працювати цілий день без потреби в зарядці.
ThinkPad X9-14 Gen 1 Grey — це більше, ніж просто ноутбук. Це сучасний, мобільний та продуктивний помічник для бізнесу, творчості та щоденних викликів, який поєднує потужне «залізо», штучний інтелект і стильний дизайн.
ThinkPad X9-14 Gen 1 Grey (21QA001MRA) — це надійний інструмент для користувачів, які цінують продуктивність, стабільність і мобільність. Оснащений потужним процесором Intel® Core™ Ultra 5 228V із максимальною тактовою частотою до 4,5 ГГц і 8 МБ кеш-пам’яті, цей ноутбук легко справляється з багатозадачними процесами, аналітикою, програмною розробкою та творчими завданнями — від редагування відео до 3D-моделювання. Вбудовані 32 ГБ оперативної пам’яті стандарту LPDDR5x-8533 МГц гарантують швидку та стабільну роботу навіть із ресурсоємними додатками, а SSD-накопичувач об'ємом 512 ГБ забезпечує достатньо простору для всіх проєктів і даних, при цьому система й програми завантажуються миттєво.
Інтелектуальні AI-функції для продуктивної роботи
ThinkPad X9-14 Gen 1 підвищує ефективність завдяки інтегрованим технологіям штучного інтелекту. Система самостійно оптимізує використання ресурсів, подовжує автономну роботу та прискорює виконання повсякденних завдань. Крім того, AI-доповнення підсилюють рівень безпеки: розпізнавання обличчя для швидкого входу в систему, динамічне затемнення екрану для захисту від сторонніх поглядів та інтелектуальні алгоритми шумозаглушення й покращення зображення під час відеодзвінків.
Сучасна графіка та швидкі комунікації
Вбудована графіка Intel Arc Graphics 140V забезпечує відмінну продуктивність для роботи з графічними елементами, анімацією або відео у високій роздільній здатності. Використання оперативної пам’яті як відеопам’яті підвищує швидкість рендерингу та якість зображення. Для швидкого підключення до мереж та периферійних пристроїв ноутбук оснащено модулями Wi-Fi 7 та Bluetooth 5.4, що забезпечують стабільне з’єднання та високу швидкість передачі даних.
Стиль, надійність і зручність
ThinkPad X9-14 Gen 1 виконаний у стильному сірому корпусі з міцних матеріалів, що відповідають фірмовим стандартам надійності ThinkPad. Тонкий, легкий і міцний, він ідеально підходить для активних професіоналів, яким важливо завжди залишатися на зв’язку. Зручна клавіатура з підсвіткою та великий тачпад забезпечують комфорт під час роботи, а тривалий час автономної роботи дозволяє працювати цілий день без потреби в зарядці.
ThinkPad X9-14 Gen 1 Grey — це більше, ніж просто ноутбук. Це сучасний, мобільний та продуктивний помічник для бізнесу, творчості та щоденних викликів, який поєднує потужне «залізо», штучний інтелект і стильний дизайн.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/13185501338114.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/44378791694028.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/53508535685550.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/76878451801818.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/41192878162187.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/58203659523369.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/38954568501015.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/19972241442341.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/30837144486122.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/62677461659821.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/36744288198888.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/24128001238890.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/81783589876460.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/30230082807729.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/83192602163200.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431] Ноутбук LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 (21QA001MRA) [300431]](/content/images/15/390x390l80mc0/64944104322983.jpg)