|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | гніздо для замка Kensington |
| Лінійка | Lenovo V |
| Модель | V15 G4 AMN |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 5500.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI® 1.4b, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x роз'єм живлення, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (підтримка передачі даних, Power Delivery (лише 20 В) і DisplayPort™ 1.2), 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,65 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235.8 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | V |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 38 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 38.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | Круглий наконечник 65 Вт (3-контактний) |
| Габарити | 359.2х235.8х19.9 мм |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 38 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Optional LAN adapter, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 2x USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI® 1.4b, 1x Power connector, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2) |
| Тип клавіатури | Без підсвічування, укр |
| Мультимедіа | HD audio, Stereo speakers, Realtek® ALC3287 codec, Dolby® Audio™, Microphone 2x, Array, Camera HD 720p with Privacy Shutter, 1.5W x2 |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA)
Немає в наявності
Код товару: 605341
17 076 грн
17 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний ноутбук для бізнесу Lenovo V15 G4 AMN – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,65 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 8,7 годин. Працюй в офісі, будь на зв’язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 4. Злагоджена робота всіх компонентів Lenovo V15 G4 оснащений процесором AMD Ryzen. Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлену оперативну пам’ять стандарту LPDDR5. Для зберігання всієї документації, файлів і необхідних робочих програм лептоп має SSD-накопичувач. Вдале поєднання сучасних компонентів системи дозволяють працювати в декількох вимогливих до ресурсів програмах, листуватись у месенджерах, переглядати сторінки у браузері та багато іншого без затримок і підвисань. Не втрачай можливості досягти більших результатів завдяки багатозадачності ноутбука, яка необхідна кожному у сучасному світі. Безпека при використанні Lenovo V15 дбає про збережену інформацію на пристрої. Криптографічний код ТРМ 2.0 шифрую всю дані, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — зберігаючи конфіденційність і захищаючи ваші файли від потрапляння в чужі руки. У корпусі ноутбука передбачено отвір для Kensington. За необхідності, можна придбати відповідний замок і без зайвих турбот працювати у публічних місцях не боячись крадіжки. Вебкамера з роздільною здатністю 720 пікселів має механічну шторку приватності, тож після відеоконференції можна одним дотиком закриту лінзу камери. Робота з мультимедійним контентом Lenovo V15 має 15,6-дюймовий Full HD дисплей з IPS матрицею. Картинка виводиться яскрава, чітка і деталізована, на додачу покриття проти відблиску збереже всі якості дисплея і передачу кольору при роботі з графічним контентом або при створенні презентації навіть у яскравий сонячний день. Ноутбук має інтегровану відеокарту AMD Radeon 610M Graphics, яка виводить всі графічні матеріали без розривів і втрати цілісності кадру. Чітке й об’ємне відтворення аудіо забезпечують два динаміки з підтримкою технології Dolby Audio, потужністю 1,5 Вт. Зручно взяти з собою Lenovo V15 має тонкий, легкий корпус чорного кольору вагою 1,65 кг, з текстурованим покриттям. Жодної зайвої деталі та професійна стриманість робочого помічника, якого зручно взяти з собою на ділову зустріч або у відрядження. Для підключення додаткових периферійних пристроїв ноутбук має порт HDMI, два порти USB 3.2, один USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort та комбінований роз’єм combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз’єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під’єднання до мережі інтернет. На додачу то зручності Lenovo V15 має витривалий до погодних умов корпус, який пройшов тестування відповідно до військових стандартів США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість, спекотний день або мороз не зупинять тебе на шляху до свого професійного успіху.
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/390x390l80mc0/62599160203465.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/390x390l80mc0/30106180936044.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/435x390l80mc0/22605009052819.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/312x390l80mc0/80797359591897.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/655x390l80mc0/78188423990959.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/800x89l80mc0/46998449434270.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/800x89l80mc0/76971115031004.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/665x390l80mc0/92658430597806.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/664x390l80mc0/57704226538711.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/564x390l80mc0/78755137821056.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/476x390l80mc0/48583510886187.jpg)
![Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341] Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN Black (82YU00Y9RA) [605341]](/content/images/26/305x390l80mc0/14952054534855.jpg)