|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до ПК | USB |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Батарея. Час роботи від батарей | 10-15 |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вихід. К-ть вихідних роз'ємів живлення | 3 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 145-290 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Захист | від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей |
| Колір | Чорний |
| Об'єм брутто | 0.02251 |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Фізичні. Вага, кг | 10.92 |
| Розмір | 121х187х331 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Вага | 11.2 кг |
| Вбудована батарея | 2 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 |
| Потужність активна | 1085 Вт |
| Потужність повна | 1550 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +40 |
| Ємність вбудованої АКБ, Ah | 9 |
| Висота, мм | 190 |
| Довжина, мм | 331 |
| Кількість вбудованих АКБ, шт | 2 |
| Потужність, VA/W | 1550/1085 |
| Тип під'єднання до мережі | євровилка |
| Тип під'єднання навантаження до ДБЖ | євророзетка |
| Тип індикації | LED |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Форма вихідної напруги від АКБ | апроксимована синусоїда |
| Форма вихідної напруги від мережі | правильна синусоїда |
| Функція стабілізації напруги AVR | Так |
| Час перемикання на батарею | 4-6 |
| Ширина, мм | 122 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989)
Немає в наявності
Код товару: 617776
5 985 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Представлений в нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LPM-U1550VA відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Безперебійний ДБЖ/UPS LPM-U1550VA (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 1085 Вт і вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LPM-U1550VA має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 3 евророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989) [617776] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989) [617776]](/content/images/21/390x390l80mc0/88426088804010.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989) [617776] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989) [617776]](/content/images/21/390x390l80mc0/19048919204028.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989) [617776] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U1550VA (LP4989) [617776]](/content/images/21/390x390l80mc0/74876073616592.jpg)