|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| LAN-порт | 10/100 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WPA-PSK. WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a. ac. g. n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11ac |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 26 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Глибина | 94 мм |
| Додатково. QoS | є |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. L2TP. PPPoE. PPTP. UPnP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | SPI. демілітаризована зона (DMZ). прив'язка IP-MAC |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | 1 × порт WAN 10/100 Мбіт/с, 2 порти LAN 10/100 Мбіт/с |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. посилювач сигналу. точка доступу |
| Основні. Управління пристроєм | локальне/віддалене управління, управління доступом |
| Особливості | Батьківський контроль. Кнопки: WPS, RESET. Підтримка IPTV |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри, мм | 114 х 94 х 26 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС750 |
| Схема MIMO | немає |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 9 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 114 х 94 х 26 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 10%~90% без конденсації |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0–40 ℃ |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек + 433 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 114 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20)
Немає в наявності
Код товару: 609593
699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Двохдіапазонний Wi-Fi забезпечує швидке підключення Відповідаючи потужному стандарту 802.11ac, MR20 забезпечує швидку дводіапазонну швидкість Wi-Fi. Виберіть діапазон 2,4 ГГц (300 Мбіт/с), який передає сигнали з кращим проникненням через стіну на більшу відстань, коли ви переглядаєте Інтернет, надсилаєте електронний лист колезі або ділитеся посиланням у соціальних мережах. Коли ви транслюєте HD-відео, граєте або виконуєте інші завдання, що потребують великої пропускної спроможності, виберіть діапазон 5 ГГц (433 Мбіт/с), який забезпечує вищу швидкість із меншими перешкодами. Далее покриття зі стабільною передачею Завдяки двом фіксованим зовнішнім антенам із високим посиленням у поєднанні з прогресивною антеною технологією ви можете відчути чудову продуктивність бездротового зв’язку зі стабільним сигналом у будь-якому напрямку та високою швидкістю на великих відстанях. Це забезпечує неймовірне бездротове покриття та надійність із будь-якої точки будинку чи офісу. Багаторежимність для будь-яких мережевих потреб: Режим маршрутизатора створює бездротову мережу для всіх ваших пристроїв Wi-Fi. Режим розширення діапазону – розширює існуючий Wi-Fi. Режим точки доступу – розширює провідну мережу та робить її бездротовою. Батьківський контроль Спростіть керування домашньою мережею за допомогою різних функцій програмного забезпечення для додаткової безпеки та підвищення ефективності. MR20 має потужний батьківський контроль, щоб ваші діти були у безпеці, коли вони онлайн. MR20 дозволяє легко планувати доступ до Wi-Fi, встановлювати тимчасові обмеження та блокувати неприйнятний контент для різних членів сім’ї. Ви навіть можете зупинити Інтернет, коли настане час вечері, щоб усім було легше відкласти свої пристрої. Гостьова мережа Функція гостьової мережі надає гостям безпечний доступ до мережі Wi-Fi. Поділіться з будь-ким, не порушуючи свою приватну мережу. Спростіть обмін та підтримуйте безпеку.
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593]](/content/images/26/390x390l80mc0/12343095215878.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593]](/content/images/26/339x390l80mc0/87989054732676.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593]](/content/images/26/404x390l80mc0/34412655830061.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MR20) [609593]](/content/images/26/448x390l80mc0/83374437277485.jpg)