|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2,4 ГГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WPA-PSK. WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b. g. n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | uPnP |
| Додатково. QoS | немає |
| Додатково. Функції безпеки | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Дротова мережа. Міжмережевий екран | прив'язка по IP- і MAC-адресі |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | IPv4. IPv6. UPnP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | DHCP-сервер |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | 10/100 Ethernet, 1×10/100 Mbps |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. провідний маршрутизатор |
| Особливості | Бездротовий міст WDS, Контроль локального управління, Налаштування бездротового мовлення, DMZ, DHCP - сервер, Управління доступом |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 300.00 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри, мм | 114 х 94 х 26 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 94 × 26 × 114 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Фізичні. Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Фізичні. Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R)
Немає в наявності
Код товару: 612494
479 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Швидкий Wi-Fi на кожен день - MW302R забезпечує високу швидкість і стабільність підключень зі швидкістю до 300 Мбіт/с Широке покриття - завдяки зовнішнім антенам з високим коефіцієнтом посилення хороший сигнал Wi-Fi буде у всьому будинку Декілька режимів - чотири режими роботи для будь-яких сценаріїв Проста установка - завдяки зрозумілій інструкції налаштування не займе багато часу Батьківський контроль - захистіть дітей від непристойних сайтів Підтримка IPv6 - інтернет-протокол версії шість
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R) [612494] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R) [612494]](/content/images/29/390x390l80mc0/50565346100056.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R) [612494] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R) [612494]](/content/images/29/390x390l80mc0/84001255585983.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R) [612494] Бездротовий маршрутизатор Mercusys (MW302R) [612494]](/content/images/29/390x390l80mc0/70626025936382.jpg)