|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN-порт | 10/100/1000 |
| USB | Так |
| WAN порт | немає |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11ac. IEEE 802.11b. IEEE 802.11g. IEEE 802.11n. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с). IEEE 802.3x |
| Висота | 34 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 98 мм |
| Додатково | для підключення 3G/4G модемів |
| Додатково. PoE-Бюджет | 24.00 |
| Додатково. QoS | немає |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Дротова мережа. Міжмережевий екран | Firewall |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. IPSec. L2TP. NAT. PPPoE. PPTP |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Оперативна пам'ять RAM | 128 МБ |
| Операційна система | RouterOS Level 4 |
| Основні. Flash пам'ять | 16 МБ |
| Основні. RAM пам'ять | 128 МБ |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. провідний маршрутизатор |
| Особливості | DHCP - сервер |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 4 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.716 |
| Продуктивність. Процесор | IPQ-4018 |
| Процесор | IPQ-4018 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | РоЕ-in |
| Режим роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри, мм | 119 х 98 х 34 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип антени | вбудована |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12-30 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 34 x 119 x 98 |
| Фізичні. Температура експлуатації | від -40 °C до +50 °C |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 119 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC)
Немає в наявності
Код товару: 609435
3 315 грн
3 319 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MikroTik hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC) — це компактний бездротовий маршрутизатор, який забезпечить якісним Wi-Fi покриттям квартиру, будинок чи невеликий офіс. Перевірена роками якість маршрутизаторів MikroTik виростила мільйони прихильників бренду, яким подобається стабільність роботи, широкий функціонал та лаконічний дизайн пристроїв. MikroTik hAP ac² підтримує роботу у двох частотних діапазонах (2.4 і 5 ГГц). Радіодіапазон 5 ГГц дозволяє отримати стабільний швидкий Wi-Fi там, де діапазон 2.4 ГГц перевантажений, тобто багато пристроїв уже працюють у тому діапазоні. 5 гігабітних портів Ethernet Wi-Fi на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц (підтримка стандартів 2.4 ГГц (802.11 b/g/n) і 5 ГГц (802.11 a/n/ac)) Чотирьох’ядерний процесор 716 МГц і 128 Mб ОЗУ Підтримка USB 3G/4G модемів для резервного каналу зв’язку Можливість живлення по РоЕ (in) Апаратне шифрування IPsec Підтримка WPS кнопкою MIMO 2x2 Безпека даних Фірмова операційна система RouterOS захищатиме ваші дані від атак зловмисників. Оновлення RouterOS відбуваються безкоштовно, але не автоматично. Для оновлення потрібно увійти до додатку і оновити прошивку. Без «стирчащих» антен MikroTik hAP ac² оснащений двома потужними вбудованими антенами, які легко впораються з масивними стінами і перегородками для забезпечення відмінного бездротового покриття. Більше жодних дратуючих зовнішніх антен, які складно вписати у дизайн вашого інтерєру. Також можна не переживати, що антени зламають діти чи погризуть домашні улюбленці. Підтримка WPS Маршрутизатор підтримує технологію WPS, що запускається за допомогою кнопки на пристрої. За допомогою WPS можна підключати пристрої до Wi-Fi роутера без необхідності вводити пароль від бездротової мережі. Зручне кріплення Універсальний дизайн корпусу дає змогу розташувати пристрій на поверхні горизонтально або вертикально. Також роутер можна закріпити на стіну. Кріплення поставляється у комплекті. 3 режими роботи на вибір -Роутер або точка доступу для роздачі інтернету по Wi-Fi -Міст (або клієнт) для отримання існуючого сигналу Wi-Fi та для подальшої передачі сигналу по дроту -Репітер (повторювач сигналу) для розширення бездротового покриття. Додаток MikroTik Home Додаток MikroTik Home дозволяє зручно керувати роутером і підключеними до мережі пристроями. Що можна зробити у додатку? -налаштувати Wi-Fi -налаштувати Інтернет -керувати підключенням домашніх пристроїв -обмежити доступу дітей до мережі -налаштувати переадресації портів Широкий функціонал для досвідчених користувачів Використовуючи веб-інтерфейс, CAPsMAN або мобільний додаток MikroTik Pro можна отримати доступ до повної панелі налаштувань. Комплектація: MikroTik hAP ac², комплект кріплень на стіну, блок живлення.
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/390x390l80mc0/20381584347129.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/696x390l80mc0/16856523606104.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/782x390l80mc0/84136529948211.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/434x390l80mc0/87048738937284.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/390x390l80mc0/66931643069498.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/564x390l80mc0/45085641739274.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/564x390l80mc0/34041427729403.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/564x390l80mc0/86791143517308.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435] Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC2 (RBD52G-5HACD2HND-TC) [609435]](/content/images/2/390x390l80mc0/50220513440474.jpg)