|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN-порт | 10/100/1000 |
| USB | Ні |
| WAN порт | 10/100/1000 |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a. ax. b. g. n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11ax |
| Вага | 450 г |
| Висота | 124 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 100 мм |
| Додатково. QoS | немає |
| Додатково. Живлення | 5 В |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White, Green |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Оперативна пам'ять RAM | 256 МБ |
| Операційна система | RouterOS |
| Основні. RAM пам'ять | 256 МБ |
| Основні. Інтерфейс | 4 x 10/100/1000 Ethernet |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | Кнопка RESET. Підтримання VPN |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 2 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Продуктивність. Процесор | IPQ-5010 |
| Процесор | IPQ-5010 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри, мм | 124 х 100 х 54 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX600 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 124 x 100 x 54 |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 8 |
| Фізичні. Температура навколишнього середовища | -40C ... +50°C |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 54 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD)
Немає в наявності
Код товару: 609533
2 486 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
hAP axe lite — ідеальне мініатюрне рішення, коли вам потрібно скоротити витрати, але ви не можете дозволити собі пожертвувати продуктивністю. Наш останній бездротовий чіп Gen6 AX дозволяє вам вичавити традиційний бездротовий спектр 2,4 ГГц як лимон! Залежно від ваших загальних налаштувань ви можете очікувати збільшення швидкості до 90%! Дуже корисний у масштабованих налаштуваннях, таких як готелі чи розширення офісів – приваблива ціна, компактний розмір і потужний набір функцій дозволяють без сумніву додавати більше пристроїв! І – говорячи про готелі – чому б не взяти у відпустку hAP axe lite? Він майже не займає місця у вашій валізі та дозволяє звільнитися від обмежувальних гостьових мереж. Наші пристрої hAP lite завжди були цінними. Завдяки 256 МБ оперативної пам’яті, сучасному процесору ARM, що працює на частоті 1 ГГц, 4 портам Gigabit Ethernet, значно вищому коефіцієнту посилення подвійної ланцюгової антени (до 4,3 дБі!) і повному оновленому візуальному дизайну новий hAP ax lite є справжнім новатором вартість і доступна мережа.
![Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD) [609533] Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD) [609533]](/content/images/47/246x390l80mc0/60836540879882.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD) [609533] Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD) [609533]](/content/images/47/289x390l80mc0/64414575696862.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD) [609533] Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite (L41G-2axD) [609533]](/content/images/47/390x390l80mc0/52608753678241.jpg)