|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN-порт | 10/100/1000 |
| USB | Ні |
| WAN порт | 10/100/1000 |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n/ax |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | MTBF |
| Додатково. QoS | немає |
| Додатково. Живлення | Роз'єм живлення:, 5 В |
| Додатково. Рівень ліцензії | 4.00 |
| Додатково. Сертифікація | EAC, RoHS, CE |
| Дротова мережа. Додаткові порти і роз'єми | 1х micro-SIM |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | сat.6 (300 Мбіт/с) |
| Колір | White, Green |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 2 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Операційна система | RouterOS |
| Основні. Flash пам'ять | 128 МБ |
| Основні. RAM пам'ять | 256 МБ |
| Основні. Інтерфейс | 4 x 10/100/1000 Ethernet |
| Особливості | захист IP20, Максимальна швидкість бездротового зв'язку 2.4 ГГц |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Продуктивність. Архітектура | ARM |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 2 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Продуктивність. Процесор | IPQ-5010 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Так |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Маршрутизатор + точка доступу |
| Розміри, мм | 124 х 100 х 54 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX600 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 12 |
| Фізичні. Температура навколишнього середовища | -40 °C - +60 °C |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA)
Немає в наявності
Код товару: 609566
4 410 грн
5 060 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пристрої MikroTik hAP lite завжди цінувалися. Нова точка доступу hAP axe lite LTE6 не є винятком - додавання вбудованого модему LTE дозволяє скоротити витрати, а не кути, як ніколи! Чотири Gigabit Ethernet порти у поєднанні зі швидким двоядерним процесором ARM і 256 МБ ОЗУ - ви отримуєте надійний маршрутизатор SOHO. З мобільним та бездротовим зв’язком Wi-Fi 6 (802.11ax) на частоті 2.4 ГГц і потужною двоканальною антеною з коефіцієнтом підсилення 4.3 дБі. Нові бездротові чіпи MikroTik дозволяють вам вичавлювати традиційний бездротовий спектр 2.4 ГГц, як лимон! Залежно від вашого загального налаштування ви можете очікувати збільшення швидкості до 90%! Свобода LTE Кабельні мережі більше не можуть обмежувати вас. Мобільний інтернет завжди поруч із вами — куди б ви не подалися. Ви можете досягти стабільної швидкості до 300 Мбіт/с з агрегацією несучих, оскільки вбудований модем CAT6 дозволяє пристроям використовувати декілька діапазонів одночасно. Це велика перевага в районах з великою кількістю користувачів LTE. hAP ax lite LTE6 забезпечує найкращий час відгуку у людних місцях та більш високу ефективність в умовах слабкого сигналу у сільській місцевості. MikroTik hAP axe lite LTE6 постачається з усіма розширеними функціями RouterOS 7. Безпечне тунелювання VPN, формування смуги пропускання, брандмауер, контроль доступу користувачів – тут ви встановлюєте правила. Це твоє життя. Ваша мережа. І ваша можливість почати заощаджувати гроші, як ніколи раніше!
![Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA) [609566] Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA) [609566]](/content/images/21/246x390l80mc0/60380834482480.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA) [609566] Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA) [609566]](/content/images/21/294x390l80mc0/13982351464529.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA) [609566] Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP AX lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA) [609566]](/content/images/21/390x390l80mc0/83688860871954.jpg)