|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| LAN-порт | 10/100/1000 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Інтерфейс | 3 порти LAN 1 порт WAN |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP. WPA-PSK. WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a. ac. b. g. n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11a. IEEE 802.11ac. IEEE 802.11b. IEEE 802.11g. IEEE 802.11n. IEEE 802.3. IEEE 802.3ab. IEEE 802.3u |
| Вага, г | 500.00 |
| Висота | 25 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 182 мм |
| Додатково. QoS | є |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DDNS. DHCP. L2TP. PPPoE. PPTP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | DDNS. демілітаризована зона (DMZ) |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка ОС | Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8, MAC OS 10.4 / 10.5 / 10.6.10.7 / 10.8, Linux |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри, мм | 212 х 145 х 40 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний / настінний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість передачі даних | До 300 Мбіт/с (2.4 ГГц) До 867 Мбіт/с (5 ГГц) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 108 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D)
Немає в наявності
Код товару: 609555
753 грн
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бездротовий дводіапазонний високошвидкісний маршрутизатор, швидкість до 1200 Мбіт/с. У бездротовому маршрутизаторі netis N3D застосовується технологія Wi-Fi 5 нового покоління за стандартом 802.11AC. Він забезпечує одночасне під’єднання на двох частотах за швидкості бездротового передавання даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Це робить його ідеальним для великих будинків із кількома пристроями. Роутер netis N3D забезпечує дротовий зв’язок Fast Ethernet. Підтримка Easy Mesh, IPv6. Завдяки 4-ом антенам з високим коефіцієнтом посилення, N3D забезпечує більше покриття Wi-Fi, яке дозволяє насолоджуватись ідеальним підключенням в спальні, вітальні, на балконі чи будь-якій іншій точці будинку. Вбудований підсилювач сигналу збільшує покриття бездротової мережі на 30%, а дизайн що запобігає перегріванню, забезпечує стабільну роботу роутера протягом тривалого часу.
![Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555] Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555]](/content/images/26/312x390l80mc0/50162448451849.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555] Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555]](/content/images/26/312x390l80mc0/84612618856045.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555] Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555]](/content/images/26/312x390l80mc0/11166419899540.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555] Бездротовий маршрутизатор Netis (N3D) [609555]](/content/images/26/390x390l80mc0/79274178957387.jpg)