|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.4 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 206.5 х 108.5 х 28 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3)
Немає в наявності
Код товару: 614414
5 659 грн
5 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Роутер Ruijie Reyee RG-EG105G-P V3 є високопродуктивним рішенням для використання в домашніх умовах, яке дозволяє зручно і швидко підключити кілька пристроїв до Інтернету. Одна з ключових особливостей цієї моделі — максимальна швидкість WAN до 1 Гбіт/с, що забезпечує стабільне та швидке інтернет-з'єднання, яке підходить для потокової передачі відео, онлайн-ігор та роботи з хмарними сервісами. Крім того, в роутері передбачено чотири порти RJ-45 LAN з такою ж швидкістю, що дозволяє підключати різні пристрої безпосередньо. Переваги роутера Ruijie Reyee RG-EG105G-P V3 забезпечує багато функціональних можливостей, які значно спрощують його використання. Уніфіковані функції з оновленим флеш-пам'яттю дозволяють користувачам не стикатися з проблемами сумісності. Зручна конфігурація та простота використання роблять цей роутер ідеальним вибором навіть для тих, хто не має глибоких технічних знань. Наприклад, налаштування VPN з підтримкою PPTP, L2TP, IPsec та OpenVPN дозволяє безпечно переглядати Інтернет та взаємодіяти з локальними мережами віддалено. Додатково, цей роутер має високу надійність і ефективне балансування навантаження через порти WAN, що дозволяє розподіляти трафік і запобігати перевантаженню мережі. Також варто відзначити актуальну для багатьох користувачів функцію блокування небажаних додатків з бібліотекою, що автоматично оновлюється, що забезпечує додатковий рівень контролю над використанням мережі. Можливість налаштування сторінки порталу в режимі WYSIWYG робить процес керування мережею ще більш інтуїтивним. Ruijie Reyee RG-EG105G-P V3 є чудовим вибором для домашніх користувачів, яким важливо отримати стабільне та швидке з'єднання з Інтернетом. З його сучасними технологічними можливостями та простотою у використанні, він може задовольнити потреби як звичайних користувачів, так і тих, хто потребує розширених налаштувань мережі. Цей пристрій справді є надійним компаньйоном для будь-якої домашньої мережі.
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/390x390l80mc0/75952403215324.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/862x390l80mc0/36752633740452.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/870x367l80mc0/80458351105633.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/870x350l80mc0/53400782051090.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/364x390l80mc0/85303863440387.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/708x390l80mc0/60988836187458.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105G-V3) [614414]](/content/images/20/698x390l80mc0/53704996366220.jpg)