|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| SFP/SFP+, шт. | 2 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 3 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | маршрутизатор, кріплення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 7 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 440 x 210 x 43.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | стійковий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS)
Немає в наявності
Код товару: 609604
30 603 грн
32 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: Порти WAN: 1х10/100/1000/2500 Base-T; Порти LAN: 1х10/100/1000 Base-T; Порти LAN/WAN: 3х10/100/1000 Base-T; 3х10/100/1000/2500 Base-T; 2x10G/1G Base-X SFP (LAN7/WAN8 2.5G); Пропускна спроможність: 4 Гбіт/с (1518 байт, NAT+аудит потоку); 3 Гбіт/с (1518 байт, NAT+аутентифікація, ідентифікація програми, аудит потоку та управління потоком); Сховище: відсік для 2,5-дюймового жорсткого диска
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604]](/content/images/16/390x390l80mc0/53357508495790.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604]](/content/images/16/390x390l80mc0/28385473750689.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604]](/content/images/16/390x390l80mc0/77155051096577.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG1510XS) [609604]](/content/images/16/390x390l80mc0/82250887123886.jpg)