|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 4 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.5 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 202 x 28 x 108 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS)
Немає в наявності
Код товару: 609536
6 518 грн
6 879 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LAN/WAN перемикаємий порт SFP для додавання оптоволоконного підключення. Зручна конфігурація, проста в освоєнні. Інтелектуальне балансування навантаження та резервування каналів між кількома портами WAN. Новий ефективний спосіб керування смугою пропускання на основі програми та користувача. Налаштуйте сторінку порталу: що ви бачите, те й отримуєте.
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/870x239l80mc0/19717788035855.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/870x142l80mc0/24703969360378.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/55697241629733.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/83879385480610.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/91748644167429.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/22344238694363.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/870x242l80mc0/35104443941296.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/870x146l80mc0/86047341512304.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/55965042971380.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/19694190400486.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/73750886211991.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG209GS) [609536]](/content/images/30/390x390l80mc0/75363319944891.jpg)