|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−26%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 2.4 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 9 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 440 х 200 х 43.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E)
Немає в наявності
Код товару: 609500
8 643 грн
11 659 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Основні мережеві функції Доступ до мережі PPPoE dial-up, DHCP-клієнт, статична IP-адреса, автоматична ідентифікація методів доступу, автоматичне запобігання конфліктам адрес WAN-портів, клонування MAC, отримання паролів облікових записів від існуючих маршрутизаторів Маршрутизація Статична маршрутизація, маршрутизація на основі політик, маршрутизація адрес оператора зв’язку, активний / резервний режим, балансування навантаження на основі адреси джерела, балансування навантаження на основі потоків, зважене балансування навантаження потоків даних на основі портів Безпека ACL, прив’язка IP-MAC, фільтрація MAC-адрес, динамічний ARP, статична прив’язка ARP, NAT, NAPT, зіставлення портів Інші протоколи DHCP-сервер, DHCP-клієнт, опція DHCP 43/138, DNS-клієнт, DNS-сервер, DNS-проксі, TFTP, NTP, DDNS
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/870x269l80mc0/12303532484066.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/20166499520146.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/23656387953127.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/27280479083248.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/48469610923615.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/14357001672922.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/58564052519727.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/57676830576801.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/870x302l80mc0/75033003547246.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG210G-E) [609500]](/content/images/9/390x390l80mc0/75202563177986.jpg)