|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 4 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 2.4 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 6 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 440 x 200 x 43.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | стійковий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E)
Немає в наявності
Код товару: 609539
13 056 грн
13 779 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високопродуктивний VPN-маршрутизатор зі швидкістю 1,5 Гбіт/с для офісної мережі. Надайте потужний VPN для відділень і віддалених працівників. Забезпечте моніторинг візуалізації трафіку, все в одному місці. Новий ефективний спосіб керування смугою пропускання на основі програми та користувача. Незламна мережа WAN, інтелектуальне балансування навантаження.
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539]](/content/images/33/390x390l80mc0/51292487217935.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539]](/content/images/33/390x390l80mc0/35444047109492.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539]](/content/images/33/390x390l80mc0/57088730145979.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539]](/content/images/33/390x390l80mc0/16677025734877.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-E) [609539]](/content/images/33/390x390l80mc0/34289232656077.jpg)