|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 4 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.55 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 6 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | РоЕ-out |
| Розміри, мм | 310 x 65 x 290 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E)
Немає в наявності
Код товару: 609538
13 444 грн
14 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високопродуктивний VPN-маршрутизатор зі швидкістю 1,5 Гбіт/с для офісної мережі. Надайте потужний VPN для відділень і віддалених працівників. Забезпечте моніторинг візуалізації трафіку, все в одному місці. Новий ефективний спосіб керування смугою пропускання на основі програми та користувача. Незламна мережа WAN, інтелектуальне балансування навантаження.
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538]](/content/images/32/390x390l80mc0/69964426308547.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538]](/content/images/32/390x390l80mc0/92099819424137.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538]](/content/images/32/390x390l80mc0/98433906482728.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538]](/content/images/32/390x390l80mc0/11386204848959.jpg)
![Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538] Маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG310GH-P-E) [609538]](/content/images/32/390x390l80mc0/15438053681795.jpg)