|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−24%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.345 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 115 x 95 x 32 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний / стіновий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 9 В |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000)
Немає в наявності
Код товару: 609507
4 669 грн
6 178 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
RUTX08 є промисловим, надійним та потужним Ethernet маршрутизатором, що працює на RutOS - удосконаленій операційній системі на базі OpenWRT. Має чотири порти Gigabit Ethernet зі швидкістю до 1000 Мбіт/с. Міцний алюмінієвий корпус та підтримка промислових мережевих протоколів роблять RUTX08 ідеальним вибором для професійних рішень. Ці потужні характеристики у поєднанні з функціями програмного забезпечення RutOS, такими як безліч підтримуваних VPN-сервісів, розширений міжмережевий екран і система віддаленого керування (RMS), роблять цей пристрій чудовим рішенням там, де не потрібно підключення до мережі або Wi-Fi.
![Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000) [609507] Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000) [609507]](/content/images/13/390x390l80mc0/13651341228902.jpg)
![Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000) [609507] Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000) [609507]](/content/images/13/390x390l80mc0/94445690687197.jpg)
![Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000) [609507] Маршрутизатор Teltonika RUTX08 (RUTX08000000) [609507]](/content/images/13/390x390l80mc0/79316413001806.jpg)