|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
|---|---|
| Бездротова мережа. Захист інформації | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n, ac, a |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 49 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 142 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, PPTP, L2TP, Статичний IP / Динамічний IP |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | DHCP-сервер, Firewall, DHCP-клієнт, DDNS, Віртуальні сервери |
| Комплектація | Кабель RJ-45, Адаптер живлення, Посібник користувача, маршрутизатор |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Мережеве управління. Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Основні. Інтерфейс | бездротовий |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Основні. Режими роботи | точка доступу |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | Швидке налаштування Інтернет-з'єднання, Швидкість бездротового з'єднання до 900 Мбіт/с |
| Підтримка VPN | Так |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/фіксована |
| Фізичні. Габарити, мм | 220x141.5x49 |
| Швидкість WiFi | 867 Мбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 220 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6)
Немає в наявності
Код товару: 104290
1 069 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
null
![Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290] Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290]](/content/images/11/390x390l80mc0/69282699108386.jpg)
![Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290] Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290]](/content/images/11/390x390l80mc0/99784408117871.jpg)
![Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290] Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290]](/content/images/11/390x390l80mc0/19768773897220.jpg)
![Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290] Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290]](/content/images/11/390x390l80mc0/47804834277432.jpg)
![Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290] Маршрутизатор TENDA AC1200, 3xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi (AC6) [104290]](/content/images/11/390x390l80mc0/31376526426265.jpg)