|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| VPN. IPsec VPN | IPSec Pass-Through |
| VPN. L2TP VPN | L2TP client, L2TP Pass-Through |
| VPN. PPTP VPN | PPTP pass through |
| VPN. Безпека VPN | VPN Client L2TP, VPN-client PPTP, VPN-Server PPTP |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Висота | 43.7 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 162.85 мм |
| Додатково | Оновлення прошивки, батьківський контроль, DDNS, Список клієнтів DHCP |
| Додатково. QoS | немає |
| Додатково. Живлення | 100-240 В~50/60 Гц, Output DC 12V 1A |
| Додатково. Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Додатково. Функції безпеки | WPA2-PSK, підтримка WPS, Батьківський контроль, Wireless Security: Enable/Disable, WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, PPTP, L2TP, Статичний IP / Динамічний IP |
| Дротова мережа. Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DDNS. IPv4. IPv6. PPPoE. UPnP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | демілітаризована зона (DMZ) |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Мережеве управління. Підтримка VPN | Так |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Індикатори | LED-індикація |
| Основні. Інтерфейс | 1 x Gigabit WAN port, 2 порти Gigabit LAN |
| Основні. Режими роботи | бездротовий маршрутизатор, точка доступу, ретранслятор |
| Особливості | Підтримка IPTV, Гостьова мережа, Dynamic DNS, Статична маршрутизація, Чорний список, NO-IP, Білий список, DMZ, IPv6, DHCP - сервер, IPTV support, uPnP, Клонування MAC |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 2402.00 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри, мм | 272.44 х 162.85 х 43.71 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Схема MIMO | є |
| Тип антени | зовнішня |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 43,71 x 272,44 x 162,85 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 0% до 90% (без конденсації) |
| Фізичні. Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 272.44 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WPA2-PSK / WPA3-SAE |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12)
Немає в наявності
Код товару: 609586
1 754 грн
2 049 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TX12 — це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор Gigabit Wi-Fi 6, розроблений для користувачів, яким потрібна продуктивність. Обидва його дводіапазонні підтримують технологію Wi-Fi 6 (802.11ax), а одночасна швидкість становить до 2976 Мбіт/с (5 ГГц: 2402 Мбіт/с, 2,4 ГГц: 574 Мбіт/с). TX12 оснащений двоядерним процесором 1,3 ГГц за 12-нанометровим технологічним процесом, що забезпечує стабільне та плавне мережеве середовище; підтримує Wi-Fi+, що може легко вирішити проблему стабільного покриття Wi-Fi у дуже великих будинках; оснащений 5 вбудованими високопотужними FEM, Wi-Fi має потужніші можливості проникнення через стіну та більшу відстань передачі; він використовує технологію OFDMA+MU-MIMO, щоб дозволити більшій кількості пристроїв отримувати доступ до Інтернету одночасно, значно підвищуючи ефективність передачі та значно зменшуючи затримку.
![Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586] Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586]](/content/images/9/322x390l80mc0/88718981086463.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586] Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586]](/content/images/9/232x390l80mc0/13436244397009.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586] Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586]](/content/images/9/375x390l80mc0/41836017524024.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586] Бездротовий маршрутизатор Tenda (TX12) [609586]](/content/images/9/390x390l80mc0/60178174652130.jpg)