|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| VPN. L2TP VPN | L2TP VPN Сервер / Клієнт |
| VPN. PPTP VPN | PPTP VPN Сервер/Клієнт |
| VPN. Безпека VPN | OpenVPN сервер |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WPA. WPA2. WPA3 |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a. ac. ax. b. g. n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11a. IEEE 802.11ac. IEEE 802.11ax. IEEE 802.11b. IEEE 802.11g. IEEE 802.11n |
| Вага | 500 г |
| Висота | 41 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 134.5 мм |
| Додатково | OFDMA, DDNS, Beamforming, 4 потоки, NAT переадресація , Керування налаштуваннями |
| Додатково. QoS | За пристроєм |
| Додатково. Живлення | 12 В/1,5 А |
| Додатково. Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Додатково. Функції безпеки | Батьківський контроль, Шлюз прикладного рівня, Гостьова мережа, Управління доступом, Прив'язка IP і MAC, HomeShield Security |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Дротова мережа. Додаткові порти і роз'єми | 1x USB 3.0 |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. IPv4. IPv6. L2TP. PPPoE. PPTP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | SPI. демілітаризована зона (DMZ). захист від DDoS-атак. фільтрація MAC-адрес. фільтрація web-вмісту |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, Блок живлення, кабель Ethernet, Посібник швидкого встановлення |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Мережеве управління. Підтримка VPN | Так |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | 3 x Gigabit LAN ports, 1 × порт WAN/LAN 2,5 Гбіт/с, 1 × гігабітний порт WAN/LAN |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. точка доступу |
| Особливості | 2 х WAN-порта. Airtime Fairness. FTP-сервер. OFDMA. QoS. Samba-сервер. Батьківський контроль. З віддаленим керуванням. Медіасервер. Підтримання IPTV. Підтримання VPN. Підтримка Beamforming. Підтримка MU-MIMO. Підтримка WPS. Підтримка технології MESH |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип антени | незнімні |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Фізичні. Габарити, мм | 261.1 × 134.5 × 41.0 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0...+40°С |
| Швидкість WiFi | 2402 Мбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 261 мм |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO)
Немає в наявності
Код товару: 615919
3 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Радикально поліпшена швидкість WiFi 6 До 3,0 Гбіт/с. Забезпечує потокове мовлення, швидке завантаження та ігри - все одночасно. 5 ГГц з підтримкою каналу 160 МГц подвоює пропускну здатність, даючи змогу передавати відео 8K без затримок. Мультигігабітний порт 2.5G. 1x порт WAN/LAN 2,5 Гбіт/с + 1x порт WAN/LAN 1 Гбіт/с + 3x порти LAN Gigabit + 1x порт USB 3.0 забезпечує максимальну гнучкість і підвищену пропускну здатність. Порт USB 3.0. Легко діліться файлами між під’єднаними пристроями, під’єднавши зовнішній диск прямо до маршрутизатора. Ви навіть можете зробити його своїм особистим хмарним сховищем і отримати до нього безпечний доступ ззовні. Максимальне покриття. 4x високопродуктивні антени підсилюють сигнали WiFi по всьому будинку. Технологія Beamforming виявляє пристрої та концентрує сигнали на них, особливо в раніше важкодоступних місцях. Підключіть більше пристроїв. Технологія OFDMA збільшує пропускну здатність у 4 рази, щоб забезпечити одночасну передачу на більшу кількість пристроїв. Підтримується клієнт VPN. Дозвольте пристроям у вашій домашній мережі отримувати доступ до віддалених серверів VPN без необхідності встановлювати програмне забезпечення VPN на кожному пристрої. TP-Link HomeShield. Покращений захист від новітніх кіберзагроз. Сумісність з EasyMesh. Гнучко створює Mesh-мережу шляхом під’єднання до маршрутизатора, сумісного з EasyMesh, для безперебійного покриття всього будинку.
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/462x390l80mc0/54061658561253.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/462x390l80mc0/75441163817603.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/462x390l80mc0/44253745945227.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/462x390l80mc0/45298461045309.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/462x390l80mc0/82959576008822.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/390x390l80mc0/49051810105740.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919] Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX55 Pro (ARCHER-AX55-PRO) [615919]](/content/images/50/390x390l80mc0/63905037132562.jpg)