|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
|---|---|
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP. WPA. WPA-PSK. WPA2. WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a. ac. b. g. n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11a. IEEE 802.11ac. IEEE 802.11g. IEEE 802.11n. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3x |
| Висота | 32 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 124 мм |
| Додатково. Функції безпеки | Батьківський контроль |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Додаткові порти і роз'єми | USB |
| Дротова мережа. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. IPSec. IPv4. IPv6. L2TP. PPTP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | SPI. фільтрація IP-адрес. фільтрація MAC-адрес. фільтрація вмісту URL |
| Комплектація | Кабель RJ-45, Адаптер живлення, Коротка інструкція, Wi-Fi роутер |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Мережеве управління. Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. посилювач сигналу |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 1 |
| Підтримка VPN | Так |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Фізичні. Габарити, мм | 229,9 × 144,2 × 36,9 |
| Швидкість WiFi | 867 Мбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 183 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50)
Немає в наявності
Код товару: 708051
1 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TP-Link Archer C50 (Archer-C50) — це інноваційний Wi-Fi маршрутизатор, створений для забезпечення стабільного та швидкого бездротового інтернет-підключення. Цей пристрій підтримує майбутнє бездротових мереж завдяки стандарту 802.11ac, який значно перевершує можливості попередніх моделей, зокрема серії N. Archer C50 забезпечує сукупну пропускну здатність до 1.2 Гбіт/с, завдяки чому ви можете насолоджуватися захоплюючим онлайн-досвідом без перебоїв.
Працюючи в двох частотних діапазонах — 2.4 і 5 ГГц — цей маршрутизатор підтримує максимальну швидкість передачі даних до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Це забезпечує оптимальний вибір між частотами для різних завдань. Використовуйте частоту 2.4 ГГц для рутинних процесів, таких як перегляд веб-сторінок або електронної пошти, тоді як частота 5 ГГц ідеальна для більш вимогливих процесів, наприклад, онлайн-ігор чи потокового HD-відео.
Однією з ключових особливостей Archer C50 є його чотири незнімні антени, які забезпечують відмінне покриття мережі та надійність з’єднання навіть на великих відстанях. Це допомагає створити стабільний інтернет-зв'язок у будь-якому куточку вашого будинку чи офісу, завдяки чому ви завжди будете на зв'язку, незалежно від вашого місцезнаходження.
TP-Link Archer C50 оснащений чотирма Ethernet-портами 10/100BASE-TX, що надає можливість підключення до мережі кількох пристроїв в умовах максимального завантаження. Підтримка сучасних транспортних протоколів, таких як IPv6, DHCP, IPSec, і наявність VPN, робить цей маршрутизатор універсальним рішенням для захищеного з’єднання та максимальній гнучкістю у налаштуванні мережі.
Якщо ви шукаєте пристрій, що поєднує в собі передову функціональність і надійність, Archer C50 стане вашим ідеальним вибором. Універсальні режими роботи, включаючи посилювач сигналу та підтримку декількох типів підключення, дозволяють пристрою адаптуватися до ваших особистих та професійних потреб з легкістю. Завдяки цим характеристикам Archer C50 не просто забезпечує якісне з'єднання, але й створює безперебійне середовище для будь-яких інтернет-викликів.
Працюючи в двох частотних діапазонах — 2.4 і 5 ГГц — цей маршрутизатор підтримує максимальну швидкість передачі даних до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Це забезпечує оптимальний вибір між частотами для різних завдань. Використовуйте частоту 2.4 ГГц для рутинних процесів, таких як перегляд веб-сторінок або електронної пошти, тоді як частота 5 ГГц ідеальна для більш вимогливих процесів, наприклад, онлайн-ігор чи потокового HD-відео.
Однією з ключових особливостей Archer C50 є його чотири незнімні антени, які забезпечують відмінне покриття мережі та надійність з’єднання навіть на великих відстанях. Це допомагає створити стабільний інтернет-зв'язок у будь-якому куточку вашого будинку чи офісу, завдяки чому ви завжди будете на зв'язку, незалежно від вашого місцезнаходження.
TP-Link Archer C50 оснащений чотирма Ethernet-портами 10/100BASE-TX, що надає можливість підключення до мережі кількох пристроїв в умовах максимального завантаження. Підтримка сучасних транспортних протоколів, таких як IPv6, DHCP, IPSec, і наявність VPN, робить цей маршрутизатор універсальним рішенням для захищеного з’єднання та максимальній гнучкістю у налаштуванні мережі.
Якщо ви шукаєте пристрій, що поєднує в собі передову функціональність і надійність, Archer C50 стане вашим ідеальним вибором. Універсальні режими роботи, включаючи посилювач сигналу та підтримку декількох типів підключення, дозволяють пристрою адаптуватися до ваших особистих та професійних потреб з легкістю. Завдяки цим характеристикам Archer C50 не просто забезпечує якісне з'єднання, але й створює безперебійне середовище для будь-яких інтернет-викликів.
![Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50) [708051] Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50) [708051]](/content/images/28/390x390l80mc0/52707476146184.jpg)
![Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50) [708051] Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50) [708051]](/content/images/28/390x390l80mc0/56190037768072.jpg)
![Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50) [708051] Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer-C50) [708051]](/content/images/28/390x390l80mc0/65625885418046.jpg)