|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| VPN. VPN Pass-through | IPSec, PPTP, L2TP |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 5 ГГц, 2,4 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Бездротова мережа. Функції бездротового режиму | WMM, Увімкнення/вимкнення бездротового передавання, Статистика бездротового підключення, Керування діапазоном |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | OFDMA, Multiple SSID, гостьова мережа, батьківський контроль, Функція EasyMesh, TX Beamforming |
| Додатково. QoS | є |
| Додатково. Функції безпеки | WPA, WPA2, WPA3 |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, Статичний IP / Динамічний IP |
| Дротова мережа. Міжмережевий екран | DoS |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | WAN, LAN |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | QoS, IPv4 support, MU-MIMO, Airtime Fairness, IPv6, DHCP - сервер, DNS |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 182.7 х 94 х 33.3 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1500 |
| Схема MIMO | є |
| Тип антени | зовнішня |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 182.7 x 94 x 33.3 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0–40 ℃ |
| Фізичні. Температура зберігання | –40...+60 °C |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор TP-Link (EX141)
Немає в наявності
Код товару: 615034
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Швидкість Wi-Fi 1,5 Гбіт/с: Насолоджуйтесь швидшим переглядом веб-сторінок, потоковою передачею та завантаженням у двох діапазонах Підключайтеся більше без втрати швидкості: Оснащений новітньою бездротовою технологією Wi-Fi 6 для більшої швидкості, більшої ємності та зменшення перевантаження мережі. Широке покриття: технологія Beamforming та чотири антени в поєднанні забезпечують сфокусований прийом для пристроїв на великій відстані. Сумісність із технологією EasyMesh: Забезпечує покриття Wi-Fi по всьому будинку за допомогою стандартної технології mesh. Посилена безпека: Захистіть свою мережу за допомогою брандмауерів та новітнього шифрування WPA3. Просте налаштування: Налаштуйте мережу за лічені хвилини за допомогою потужного додатку Aginet. Віддалене керування: Підтримуються протоколи TR-069, TR-098, TR-181, TR-111 і TR-143.
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (EX141) [615034] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (EX141) [615034]](/content/images/45/390x390l80mc0/13229820594211.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (EX141) [615034] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (EX141) [615034]](/content/images/45/390x390l80mc0/17034430286982.jpg)