|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| SFP/SFP+, шт. | 1 |
| USB | Так |
| VPN. IPsec VPN | ESP-SHA1-AES256: 673,3 Мбіт/с, ESP-SHA256-AES256: 650,2 Мбіт/с, ESP-SHA384-AES256: 629,3 Мбіт/с, ESP-SHA512-AES256: 633,8 Мбіт/с |
| VPN. L2TP VPN | Без шифрування: 1243,7 Мбіт/с, Зашифровано: 561,0 Мбіт/с |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.1Q. IEEE 802.3. IEEE 802.3ab. IEEE 802.3bz. IEEE 802.3u. IEEE 802.3z. IEEE 802.3x |
| Висота | 35 мм |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 131 мм |
| Додатково | Режим моста |
| Додатково. QoS | немає |
| Додатково. Живлення | 12 В |
| Додатково. Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Додаткові порти | SFP. USB 2.0 |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Дротова мережа. Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q (VLAN), 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 2500BASE-T |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. DNS. HTTP. ICMP. IPSec. L2TP. NAT. NTP. OpenVPN. PPPoE. PPTP. SNMP. TCP/IP. VLAN |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | DNS, TCP/IP, NAT, L2TP, PPTP, DHCP, PPPoE, IPsec, NTP, OpenVPN, ICMP, HTTP, HTTPS, SNMP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | фільтрація web-вмісту. фільтрація вмісту URL |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Конфігурація LAN-портів | 1хSFP, 4х10/100/1000 BASE-T Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN-портів | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | Клонування MAC |
| Модель | ER707-M2 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Моніторинг та конфігурування | Підтримка SNMP, Вбудований FTP-сервер |
| Оперативна пам'ять RAM | 1 ГБ |
| Операційна система | Windows, Mac OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Основні. DRAM пам'ять | 1 ГБ |
| Основні. Flash пам'ять | 128 МБ |
| Основні. Інтерфейс | 1 x USB 2.0, 1x 2,5G RJ45 WAN порт, 1x 2,5G RJ45 WAN/LAN порт, 1x гігабітний порт SFP WAN/LAN, 4 порти Gigabit RJ45 WAN/LAN |
| Основні. Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | 2 х WAN-порта. IPv6. Підтримка IPTV |
| Площа покриття | немає |
| Порти USB | USB 2.0 x 1 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 226 х 131 х 35 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Стандарти | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.3z |
| Схема MIMO | немає |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Функції маршрутизатора | Демілітаризована зона (DMZ), DHCP-сервер, NAT, Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 226 × 131 × 35 |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 14,2 Вт, 7,1 Вт |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 226 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2)
Немає в наявності
Код товару: 612391
5 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Подвійні порти 2,5 Гбіт/с, створені для щільного середовища Забезпечуючи високошвидкісну передачу через подвійні порти 2,5 Гбіт/с, ER707-M2 розроблений для середовищ, де працюють багато людей, наприклад роздрібних магазинів, готелів та офісів. Працюючи з дому, насолоджуйтеся надзвичайно швидкою мережею. 6х Портів WAN & 1 USB WAN для мобільного широкосмугового зв’язку До 6х WAN SFP і порти RJ45, ER707-M2 підтримує різноманітний доступ до Інтернету. Multi-WAN Load Balancing розподіляє потоки даних на основі пропорції пропускної здатності кожного порту WAN, щоб підвищити рівень використання багатоканального широкосмугового зв’язку . Підключіть модем 4G/3G до порту USB 2.0 для резервного копіювання LTE WAN. Стратегія керування доступом до Інтернету Стандартизувати поведінку користувачів в Інтернеті та легко вказувати права доступу до Інтернету та стратегії співробітників за допомогою фільтрації IP/MAC/URL і списку контролю доступу (ACL). Аутентифікація Captive Portal полегшує контроль мережевих ресурсів шляхом захоплення, автентифікації та класифікації доступу користувачів. Відповідні мережеві ресурси також можна виділити для окремих користувачів або гостей.
![Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2) [612391] Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2) [612391]](/content/images/21/390x390l80mc0/51120814645298.jpg)
![Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2) [612391] Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2) [612391]](/content/images/21/390x390l80mc0/56550070129028.jpg)
![Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2) [612391] Маршрутизатор TP-Link (ER707-M2) [612391]](/content/images/21/390x390l80mc0/50143171339604.jpg)