|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2,4 ГГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP. WPA. WPA2. WPA2-ENT |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b (до 11 Мбіт/с). g (до 54 Мбіт/с). n (до 300 Мбіт/с) |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b. IEEE 802.11g. IEEE 802.11n. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3x |
| Висота | 24 мм |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 107 мм |
| Додатково. QoS | є |
| Додатково. Живлення | 5 В |
| Додатково. Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Додатково. Функції безпеки | IP-MAC прив'язка, Фільтрація URL/Ключових слів, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Батьківський контроль, WEP, WPA, Контроль доступу, Шлюз прикладного рівня, WPA2, Міжмережевий екран SPI |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | IGMP. L2TP. PPPoE |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | SPI. фільтрація IP-адрес. фільтрація MAC-адрес |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | IGMP. WEB-інтерфейс |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | 4х 10/100 Мбіт/с, 1×10/100 Mbps |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. провідний маршрутизатор |
| Основні. Управління пристроєм | додаток Tether |
| Особливості | Підтримка функції Port Triggering, Dynamic DNS, IGMP Proxy, Підтримка UPnP IGD, Режим моста, Резервування DHCP, NO-IP, DMZ, DHCP - сервер, IPTV support, Підтримка DDNS |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 1 |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 300.00 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри, мм | 115 х 106.7 х 24.3 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Схема MIMO | немає |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 115 × 24.3 × 106.7 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Фізичні. Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Фізичні. Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 115 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WEP / WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N)
Немає в наявності
Код товару: 609462
649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високошвидкісний Wi-Fi Насолоджуйтесь переглядом веб-сторінок, потоковою передачею HD і завантаженнями разом з сім'єю. Швидкість бездротового зв'язку 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц відповідає вашим повсякденним потребам. 2 × 2 MIMO технології Сильний сигнал, відмінне охоплення Зробіть кращою бездротову передачу сигналу за допомогою двох антен 5 дБі, технології 2 × 2 MIMO і п'яти високошвидкісних портів Ethernet, щоб забезпечити надійне з'єднання Wi-Fi в будинках середнього розміру. Універсальне керування Легко керуйте своєю домашньою мережею за допомогою універсальних вбудованих інструментів, включаючи батьківський контроль, гостьову мережу, QoS і багато іншого. Плавне потокове відео Підтримка IGMP Proxy/Snooping, Bridge і Tag VLAN оптимізує потокову передачу IPTV, тому ви можете насолоджуватися улюбленими фільмами і шоу без затримок. Сумісний з IPv6 Сумісний з останньою версією інтернет-протоколу (IPv6), що надає можливість використання усіх переваг протоколу порівняно із версією IPv4. Елегантний дизайн Розроблений для економії місця і доповнення практично будь-якого декору, забезпечує стабільний Wi-Fi у вашому домі. Просте налаштування Налаштуйте Wi-Fi за лічені хвилини за допомогою інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу або потужного додатку Tether. Tether також дозволяє вам керувати мережевими налаштуваннями з будь-якого пристрою Android або iOS.
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462]](/content/images/12/390x390l80mc0/44682748767152.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462]](/content/images/12/390x390l80mc0/26133343395290.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462]](/content/images/12/390x390l80mc0/19613461074341.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR844N) [609462]](/content/images/12/390x390l80mc0/91715811991622.jpg)