|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| SFP/SFP+, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.3ad. IEEE 802.3af PoE. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с). IEEE 802.3x |
| Вага | 0.215 кг |
| Висота | 23 мм |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 75 мм |
| Додатково. QoS | немає |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DDNS. IGMP. IPv4. IPv6. L2TP. PPPoE. PPTP. TCP/IP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | NAT. фільтрація IP-адрес. фільтрація MAC-адрес. фільтрація вмісту URL |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | SNMP. SSH. Telnet. WEB-інтерфейс |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | РоЕ-out |
| Розміри, мм | 142 x 75 x 23 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 142 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)
Немає в наявності
Код товару: 616432
3 482 грн
4 180 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
EdgeRouterX SFP – високопродуктивний гігабітний маршрутизатор (роутер) від компанії Ubiquiti . Серцем пристрою є потужний двоядерний процесор MIPS1004Kc із робочою частотою 880 МГц, у розпорядженні якого знаходиться 256 Мб оперативної пам'яті DDR3 та 256 Мб NAND Flash для програмного забезпечення. Працює пристрій під керуванням Ubiquiti EdgeOS із інтуїтивно зрозумілим графічним Web-інтерфейсом. Для зручного доступу до розширених функцій та налаштувань є інтерфейс командного рядка (CLI). Користувачеві доступно 5 портів RJ45 з підтримкою швидкостей 10/100/1000 Мбіт, а також додатковий SFP-слот з підтримкою швидкостей 100/1000 Мбіт. Слід зауважити, що всі 5 портів Ethernet підтримують Passive Gigabit PoE 24V (піни 4, 5+; 7, 8-), таким чином, ви можете заживити декілька пристроїв із сумарним споживанням до 50 Вт (але не більше 12 Вт на порт). Сам пристрій має максимальне енергоспоживання 5 Вт. Така функціональність дозволяє використовувати ER-X-SFP як один з ключових вузлів у складі мереж, що масштабуються для об'єднання пристроїв airMAX та/або UniFi. Наприклад, можна підключити NanoBeam NBE-M5-16 , UniFi AP AC та UniFi Video Camera PRO . Або, як варіант, використовувати EdgeRouterX для живлення 5 пристроїв Rocket ac. Незважаючи на такі вражаючі можливості та характеристики, інженерам компанії вдалося все це вмістити у надкомпактному корпусі з розмірами 142 x 75 x 23 мм, тому у вас не виникне жодних проблем із розміщенням пристрою навіть при розширенні існуючої інфраструктури. Компактні розміри пристрою дозволяють використовувати ER-X також на вежах, спільно з бездротовим обладнанням airMAX для створення продуктивних БС початкового рівня. Увага! Перед експлуатацією зовнішніх пристроїв з PoE-живленням, перевірте специфікації вашого пристрою, зокрема вимогу до напруги та потужності. Напруга PoE-живлення на портах EdgeRouterX SFP становить 22-24В, максимальна вихідна потужність – не більше 12 Вт на порт.
![Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432] Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432]](/content/images/46/390x390l80mc0/67729293526509.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432] Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432]](/content/images/46/686x262l80mc0/42627541025631.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432] Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432]](/content/images/46/633x379l80mc0/21446933182021.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432] Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP) [616432]](/content/images/46/553x390l80mc0/40313635606081.jpg)