|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| SFP/SFP+, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с). IEEE 802.3x |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 44 мм |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 286 мм |
| Додатково. QoS | є |
| Додаткові порти | 2xSFP+ |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | SFP+. 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 8 |
| Мережеве управління. Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Процесор | Quad ARM Cortex-A57 Core at 1.7 GHz |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 442.4 х 43.7 х 285.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | стійковий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
| Ширина | 442 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO)
Немає в наявності
Код товару: 609464
20 392 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальний корпоративний шлюз безпеки та мережеве пристрій для малого і середнього бізнесу. Оптимальний досвід для великих мереж. UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) - це комплексне корпоративне мережеве пристрій. UDM-Pro об’єднує всі поточні і майбутні контролери UniFi з шлюзом безпеки, 10G SFP + WAN, 8-портовим комутатором Gbps і готової підтримкою 3,5 "HDD.
![Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464] Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464]](/content/images/3/390x390l80mc0/36363707681219.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464] Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464]](/content/images/3/390x390l80mc0/39222872782389.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464] Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464]](/content/images/3/390x390l80mc0/77853308761235.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464] Маршрутизатор Ubiquiti Dream Machine Pro (UDM-PRO) [609464]](/content/images/3/390x390l80mc0/80105953517162.jpg)