|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| SFP/SFP+, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 43.7 мм |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 285.6 мм |
| Додатково. QoS | є |
| Додаткові порти | SFP+ |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. IGMP. IPSec. IPv6. L2TP. OpenVPN |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | фільтрація web-вмісту |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 8 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Основні. Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Процесор | ARM Cortex-A57 Quad Core 2.0 GHz |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 442.4 x 43.7 x 285.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | стійковий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
| Ширина | 442.4 мм |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX)
Немає в наявності
Код товару: 609609
28 967 грн
30 360 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max – це вдосконалений хмарний шлюз, який стане ідеальним рішенням для малого та середнього бізнесу. Його професійний рівень задовольнить запити навіть найвибагливіших користувачів. Помітною перевагою пристрою є відмінна обчислювальна продуктивність (може досягати 10 Гбіт/с) та спрощений процес розгортання мережі. 10-гігабітні роз’єми Ethernet, якими оснащена дана модель, доповнені 2,5-гігабітним інтрфейсом Ethernet RJ45. Ефективне функціонування шлюзу можливе завдяки потужному процесору Quad-core ARM Cortex-A57 із тактовою частотою 2 ГГц.
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609]](/content/images/18/494x390l80mc0/86952217256220.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609]](/content/images/18/559x390l80mc0/68377647077710.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609]](/content/images/18/597x390l80mc0/51015224531557.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-PRO-MAX) [609609]](/content/images/18/390x390l80mc0/64420365500459.jpg)