|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| SFP/SFP+, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 5 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 7 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | РоЕ-in + РоЕ-out |
| Розміри, мм | 442.4 x 43.7 x 285.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | стійковий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE)
В наявності
Код товару: 609511
25 461 грн
Опис
Універсальний маршрутизатор і шлюз безпеки з вбудованим комутатором PoE і мережевим відеореєстратором. Dream Machine Special Edition (UDM SE) — це консоль UniFi OS корпоративного рівня, здатна допомогти власникам дому та бізнесу легко масштабувати та керувати своїми мережами за допомогою високошвидкісного з’єднання з подвійною WAN (порти 10G SFP+ та 2,5GbE RJ45), комутатор Gigabit, PoE та мережевий відеореєстратор (NVR) із 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Завдяки ОС UniFi UDM SE дає вам повний контроль над усіма вашими пристроями UniFi, включаючи точки доступу, камери Protect, телефони для розмови та зчитувачі доступу. Це також перспективна консоль, оскільки вона зможе запускати всі майбутні програми UniFi OS. Розроблений для наскрізної простоти, UDM SE оснащений інтегрованим радіозв’язком Bluetooth, який спрощує процес початкового налаштування та налаштування, який можна завершити за лічені хвилини за допомогою програми UniFI Network (веб- або мобільної).
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511]](/content/images/20/720x144l80mc0/88624747448278.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511]](/content/images/20/800x182l80mc0/43470865804248.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511]](/content/images/20/800x173l80mc0/65579148184550.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511] Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) [609511]](/content/images/20/390x390l80mc0/67425585431564.jpg)