|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.302 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 3 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 100+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 117 x 117 x 42.5 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Швидкість WiFi | 688 Мбіт/сек + 4320 Мбіт/сек + 5760 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7)
Немає в наявності
Код товару: 609640
9 645 грн
10 328 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вражаюче компактний хмарний шлюз UniFi і точка доступу WiFi 7, яка працює в мережі UniFi. Живить цілу мережу або просто об’єднує як точку доступу.
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640]](/content/images/8/390x390l80mc0/69661097039293.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640]](/content/images/8/390x390l80mc0/37952518159989.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640]](/content/images/8/390x390l80mc0/95470095477664.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640]](/content/images/8/390x390l80mc0/38859356204276.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640]](/content/images/8/390x390l80mc0/65034263935462.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express 7 (UX7) [609640]](/content/images/8/390x390l80mc0/24723785473530.jpg)