|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
|---|---|
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 |
| M.2 (опис) | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 4.0 |
| PCI-E 16x ver | 1 v Чотири |
| PCI-E 1x | 2 |
| PCI-E 1x ver | 2 v Три |
| RAID | Без контролера RAID |
| SATA III | 4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 2.0 на платі | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 1x USB 3.2 Gen 1 Type А |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Інші коннектори | Fan and Cooling related |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Висота, мм | 226.00 |
| Внутрішні роз'єми | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | 11-е покоління Intel Core i9/Core i7/Core i5 |
| Додаткове живлення | 1x8pin |
| Зовнішні роз'єми | 3 x Audio |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA 3 портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 2 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | Gigabit |
| Модель | PRIME H510M-E R2.0 |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Наявність LPT | Ні |
| Наявність Serial | Так |
| Наяність Wi-Fi | Ні |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1 |
| Сокет | Socket 1200 (Intel) |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип M.2 | 1x PCI-E 3.0 x4/SATA3 |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xD-SUB(VGA), 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Форм-фактор | Micro ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | Intel H470 |
| Ширина, мм | 211.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0)
Немає в наявності
Код товару: 302933
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Материнська плата ASUS PRIME H510M-E R2.0
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені для того, щоб максимально розкрити потенціал процесорів Intel® 11-го та 10-го покоління. Маючи міцну енергетичну архітектуру, комплексні рішення для охолодження та інтелектуальні налаштування, PRIME H510M-E R2.0 надає користувачам та збирачам ПК широкий вибір параметрів для оптимізації продуктивності через інтуїтивно зрозумілі програмні та апаратні функції.
Гнучкість
Комплексне управління є основою серії ASUS Prime. Материнська плата Prime H510 надає гнучкі інструменти для налаштування кожного аспекту вашої системи, що дозволяє підлаштувати продуктивність відповідно до ваших потреб, щоб максимально підвищити продуктивність.
Інтелектуальне управління
ASUS Intelligent Control робить ваш ПК розумним. Окрім налаштування складних параметрів та динамічної оптимізації важливих аспектів системи, вона пропонує спрощені рішення для новачків у збірці ПК, а також розширені функції для досвідчених користувачів.
Всеосяжна енергоефективність
Завдяки блоку енергетичної обробки (EPU) ви зможете зекономити енергію на рівні всієї системи. EPU автоматично оптимізує споживання енергії та максимізує економію в режимі Away.
Гнучке управління охолодженням
Материнські плати серії Prime H510 надають комплексний контроль над системними вентиляторами за допомогою програми Fan Xpert. Режим автонастройки інтелектуально налаштовує всі параметри одним кліком.
Точне цифрове керування живленням
Модуль регулятора напруги Digi+ (VRM) забезпечує реальний контроль над зниженням напруги, автоматично перемикає частоту і налаштовує енергоефективність. Він також дозволяє точно налаштувати процесор для забезпечення стабільності та продуктивності.
Кілька джерел температури
Кожен роз'єм може динамічно відслідковувати дані з трьох термодатчиків. Fan Xpert дозволяє налаштовувати охолодження, використовуючи температуру підтримуваних відеокарт ASUS для оптимізації охолодження при інтенсивних завданнях для GPU та CPU.
Слот M.2 (до 32 Гбіт/с)
Слот M.2 підтримує швидкість передачі даних до 32 Гбіт/с через інтерфейс x4 PCI Express® 3.0, що забезпечує швидке завантаження системи та програм з дисків ОС або додатків.
Виділіть свою систему
Система ентузіастів, налаштована до досконалості, заслуговує на відповідну естетику. ASUS Aura надає повний контроль RGB-підсвічування з різноманітними функціональними пресетами для вбудованих RGB-світлодіодів, а також стрічок і пристроїв, підключених до RGB-роз'ємів на платі — і все це можна синхронізувати з зростаючим портфоліо Aura-сумісного обладнання.
Адресні роз'єми Gen 2
Два адресні роз'єми Gen 2 здатні виявляти кількість світлодіодів на пристроях другого покоління адресного RGB, що дозволяє програмному забезпеченню автоматично налаштовувати світлові ефекти під кожен пристрій. Нові роз'єми також забезпечують зворотну сумісність з існуючим обладнанням Aura RGB.
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені для того, щоб максимально розкрити потенціал процесорів Intel® 11-го та 10-го покоління. Маючи міцну енергетичну архітектуру, комплексні рішення для охолодження та інтелектуальні налаштування, PRIME H510M-E R2.0 надає користувачам та збирачам ПК широкий вибір параметрів для оптимізації продуктивності через інтуїтивно зрозумілі програмні та апаратні функції.
Гнучкість
Комплексне управління є основою серії ASUS Prime. Материнська плата Prime H510 надає гнучкі інструменти для налаштування кожного аспекту вашої системи, що дозволяє підлаштувати продуктивність відповідно до ваших потреб, щоб максимально підвищити продуктивність.
Інтелектуальне управління
ASUS Intelligent Control робить ваш ПК розумним. Окрім налаштування складних параметрів та динамічної оптимізації важливих аспектів системи, вона пропонує спрощені рішення для новачків у збірці ПК, а також розширені функції для досвідчених користувачів.
Всеосяжна енергоефективність
Завдяки блоку енергетичної обробки (EPU) ви зможете зекономити енергію на рівні всієї системи. EPU автоматично оптимізує споживання енергії та максимізує економію в режимі Away.
Гнучке управління охолодженням
Материнські плати серії Prime H510 надають комплексний контроль над системними вентиляторами за допомогою програми Fan Xpert. Режим автонастройки інтелектуально налаштовує всі параметри одним кліком.
Точне цифрове керування живленням
Модуль регулятора напруги Digi+ (VRM) забезпечує реальний контроль над зниженням напруги, автоматично перемикає частоту і налаштовує енергоефективність. Він також дозволяє точно налаштувати процесор для забезпечення стабільності та продуктивності.
Кілька джерел температури
Кожен роз'єм може динамічно відслідковувати дані з трьох термодатчиків. Fan Xpert дозволяє налаштовувати охолодження, використовуючи температуру підтримуваних відеокарт ASUS для оптимізації охолодження при інтенсивних завданнях для GPU та CPU.
Слот M.2 (до 32 Гбіт/с)
Слот M.2 підтримує швидкість передачі даних до 32 Гбіт/с через інтерфейс x4 PCI Express® 3.0, що забезпечує швидке завантаження системи та програм з дисків ОС або додатків.
Виділіть свою систему
Система ентузіастів, налаштована до досконалості, заслуговує на відповідну естетику. ASUS Aura надає повний контроль RGB-підсвічування з різноманітними функціональними пресетами для вбудованих RGB-світлодіодів, а також стрічок і пристроїв, підключених до RGB-роз'ємів на платі — і все це можна синхронізувати з зростаючим портфоліо Aura-сумісного обладнання.
Адресні роз'єми Gen 2
Два адресні роз'єми Gen 2 здатні виявляти кількість світлодіодів на пристроях другого покоління адресного RGB, що дозволяє програмному забезпеченню автоматично налаштовувати світлові ефекти під кожен пристрій. Нові роз'єми також забезпечують зворотну сумісність з існуючим обладнанням Aura RGB.
![Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933] Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933]](/content/images/14/390x390l80mc0/63120998318526.jpg)
![Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933] Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933]](/content/images/14/390x390l80mc0/72529382927756.jpg)
![Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933] Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933]](/content/images/14/390x390l80mc0/61520033514319.jpg)
![Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933] Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933]](/content/images/14/390x390l80mc0/85871944804916.jpg)
![Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933] Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933]](/content/images/14/390x390l80mc0/78210297438894.jpg)
![Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933] Материнська плата ASUS (PRIME H510M-E R2.0) [302933]](/content/images/14/390x390l80mc0/87508034467923.jpg)