|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
|---|---|
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 |
| M.2 (опис) | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 5.0 |
| PCI-E 16x ver | 1 v П'ять |
| RAID | 1, 0, 10 |
| SATA III | 2 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB4 |
| USB 2.0 | 3 |
| USB 2.0 на платі | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 1x USB 3.2 Gen 1 Type А |
| USB 3.2 Gen 2 (опис) | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| USB 4.0 Type-C | 2 |
| Інші коннектори | 2 x Addressable Gen 2 headers |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be) |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Висота, мм | 170.00 |
| Внутрішні роз'єми | 2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Додаткове живлення | 1x8pin |
| Зовнішні роз'єми | 1 x HDMI |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA 3 портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 3 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальна частота пам'яті | 8600 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | 2.5 Gigabit |
| Модель | ROG STRIX X870-I GAMING WIFI |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність LPT | Ні |
| Наявність Serial | Ні |
| Наяність Wi-Fi | Так |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin |
| Охолодження VRM | Радіатор |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Охолодження північного моста | Радіатор |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Ні |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Сокет | Socket AM5 (AMD) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип M.2 | 1x PCI-E 4.0 x4, 1x PCI-E 5.0 x4 |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xHDMI, 2xUSB4.0 (Type-C) |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | AMD X870 |
| Ширина, мм | 170.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI)
Немає в наявності
Код товару: 302915
20 812 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI
ROG Strix X870-I Gaming WiFi об'єднує передові технології у стильний форм-фактор mini-ITX, доповнений ROG Strix Hive II для спрощеного керування. Він оснащений слотами PCIe 5.0 для графіки та сховища, двоканальними слотами DDR5 та потужною системою живлення для ігор найвищого рівня та важких навантажень. Водночас, вдосконалені системи охолодження забезпечують максимальну продуктивність, а WiFi 7 гарантує надшвидке з'єднання. Ця платформа забезпечує потужність та підключення, необхідні для використання AI на ПК.
Dynamic OC Switcher
Dynamic OC Switcher максимізує продуктивність процесора, дозволяючи встановлювати пороги струму та температури для автоматичного перемикання між ручним розгоном для багатопотокових навантажень і Precision Boost Overdrive для одноядерних завдань. Оновлений механізм захисту від миттєвого перевантаження струму під час розгону допомагає уникнути збоїв у системі.
Core Flex
Core Flex дозволяє вам розширювати межі продуктивності, надаючи контроль над частотою, потужністю та температурою новими творчими способами. Ви можете максимізувати базову частоту процесора при легких навантаженнях і поступово знижувати частоту ядер при збільшенні температури або струму. Система дуже гнучка, підтримуючи кілька функцій, що контролюються користувачем, дозволяючи вам налаштовувати продуктивність процесора відповідно до ваших потреб.
PBO Enhancement
AMD Precision Boost Overdrive (PBO) збільшує ліміти струму та напруги процесора для підвищення продуктивності. Оптимізуючи параметри PBO, алгоритм AMD може використовувати потужне живлення материнської плати для ще більшого підвищення продуктивності.
НЕЗАПЕРЕЧНО ROG STRIX
Захисна панель I/O та радіатор M.2 мають перфоровану металеву сітку, яка може або відбивати сяйво внутрішніх RGB компонентів, або непомітно зливатися з тінями стриманого дизайну. Кіберстильний текст та різкі, кутові деталі підкреслюють приналежність цієї материнської плати до сімейства ROG Strix.
СТВОРЕНА ДЛЯ НАЙПРОДУКТИВНІШИХ ПК ДЛЯ ІГОР ТА ТВОРЧОСТІ
Коли важлива лише швидкість, материнська плата Strix X870E/X870 стане вашим вибором. Завдяки підтримці USB 4.0 та потужним можливостям розгону, з двоканальною пам'яттю DDR5, технологією AMD EXPO™ та підтримкою PCIe® 5.0 для графіки та NVMe, ви зможете грати в найвимогливіші ігри та виконувати наймасштабніші проекти з революційною продуктивністю материнської плати серії AMD X800 та процесорів AMD Ryzen™ серії 9000, 8000 та 7000.
Сміливість бути зеленими
Ми в Republic of Gamers намагаємось створити сталий майбутній світ, де всі геймери зможуть процвітати на планеті, яку ми називаємо домом. Кожен крок має значення, і як частина зобов’язання ROG створювати більш екологічне майбутнє, ROG почала використовувати перероблений пластик (PCR) та сертифіковані паперові матеріали за стандартами FSC™ у пакуванні материнських плат.
ROG Strix X870-I Gaming WiFi об'єднує передові технології у стильний форм-фактор mini-ITX, доповнений ROG Strix Hive II для спрощеного керування. Він оснащений слотами PCIe 5.0 для графіки та сховища, двоканальними слотами DDR5 та потужною системою живлення для ігор найвищого рівня та важких навантажень. Водночас, вдосконалені системи охолодження забезпечують максимальну продуктивність, а WiFi 7 гарантує надшвидке з'єднання. Ця платформа забезпечує потужність та підключення, необхідні для використання AI на ПК.
Dynamic OC Switcher
Dynamic OC Switcher максимізує продуктивність процесора, дозволяючи встановлювати пороги струму та температури для автоматичного перемикання між ручним розгоном для багатопотокових навантажень і Precision Boost Overdrive для одноядерних завдань. Оновлений механізм захисту від миттєвого перевантаження струму під час розгону допомагає уникнути збоїв у системі.
Core Flex
Core Flex дозволяє вам розширювати межі продуктивності, надаючи контроль над частотою, потужністю та температурою новими творчими способами. Ви можете максимізувати базову частоту процесора при легких навантаженнях і поступово знижувати частоту ядер при збільшенні температури або струму. Система дуже гнучка, підтримуючи кілька функцій, що контролюються користувачем, дозволяючи вам налаштовувати продуктивність процесора відповідно до ваших потреб.
PBO Enhancement
AMD Precision Boost Overdrive (PBO) збільшує ліміти струму та напруги процесора для підвищення продуктивності. Оптимізуючи параметри PBO, алгоритм AMD може використовувати потужне живлення материнської плати для ще більшого підвищення продуктивності.
НЕЗАПЕРЕЧНО ROG STRIX
Захисна панель I/O та радіатор M.2 мають перфоровану металеву сітку, яка може або відбивати сяйво внутрішніх RGB компонентів, або непомітно зливатися з тінями стриманого дизайну. Кіберстильний текст та різкі, кутові деталі підкреслюють приналежність цієї материнської плати до сімейства ROG Strix.
СТВОРЕНА ДЛЯ НАЙПРОДУКТИВНІШИХ ПК ДЛЯ ІГОР ТА ТВОРЧОСТІ
Коли важлива лише швидкість, материнська плата Strix X870E/X870 стане вашим вибором. Завдяки підтримці USB 4.0 та потужним можливостям розгону, з двоканальною пам'яттю DDR5, технологією AMD EXPO™ та підтримкою PCIe® 5.0 для графіки та NVMe, ви зможете грати в найвимогливіші ігри та виконувати наймасштабніші проекти з революційною продуктивністю материнської плати серії AMD X800 та процесорів AMD Ryzen™ серії 9000, 8000 та 7000.
Сміливість бути зеленими
Ми в Republic of Gamers намагаємось створити сталий майбутній світ, де всі геймери зможуть процвітати на планеті, яку ми називаємо домом. Кожен крок має значення, і як частина зобов’язання ROG створювати більш екологічне майбутнє, ROG почала використовувати перероблений пластик (PCR) та сертифіковані паперові матеріали за стандартами FSC™ у пакуванні материнських плат.
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/53880627812857.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/29406471966821.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/72441935549030.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/28043752840333.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/28665238772209.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/66009693024011.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/71065984907489.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/40214879493029.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/57417839688208.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/76989165616562.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/55615560230410.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/11969601534119.jpg)
![Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915] Материнська плата ASUS (ROG STRIX X870-I GAMING WIFI) [302915]](/content/images/41/390x390l80mc0/18940770032645.jpg)