|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
|---|---|
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| M.2 | 3 |
| M.2 (опис) | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 4.0, 2x PCIe 3.0 |
| PCI-E 16x ver | 2 v Три |
| PCI-E 1x | Немає |
| PCI-E 4x | Немає |
| PCI-E 8x | Немає |
| RAID | 1, 5, 0, 10 |
| RAID 0 | Так |
| RAID 1 | Так |
| RAID 10 | Так |
| RAID 5 | Так |
| SATA III | 4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2 |
| USB 2.0 | 5 |
| USB 2.0 на платі | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 2x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (опис) | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 1 |
| Інтерфейс М.2 | M.2 PCIe 4.0 |
| Інші коннектори | 3 x system fan headers |
| Аудіо-порт | 6 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Висота, мм | 305.00 |
| Внутрішні роз'єми | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Зовнішні роз'єми | 6 x Audio |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Контроль підсвічування | Ні |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA 3 портів | 4 шт. |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 6 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальна частота пам'яті | 5333 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | 2.5 Gigabit |
| Модель | B760 GAMING X DDR4 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 МГц |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Наявність Serial | Так |
| Наявність U.2 | Ні |
| Наявність СOM | Ні |
| Наяність Wi-Fi | Ні |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin +1x8pin |
| Охолодження VRM | Радіатор |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Серія | Gaming |
| Слоти розширення | 2 x PCI-Eх 3.0 x16 |
| Сокет | Socket 1700 (Intel) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип M.2 | 3x PCI-E 4.0 x4 |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Форм-фактор | ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Ширина, мм | 244.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4)
Немає в наявності
Код товару: 302796
5 603 грн
5 949 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Враховуючи стрімкі технологічні зміни, GIGABYTE завжди слідує останнім тенденціям і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені модернізованим рішенням щодо живлення, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.
Материнські плати GIGABYTE забезпечують неперевершені можливості підключення завдяки блискавичній швидкості передачі даних через мережу нового покоління, сховище та підключення Wi-Fi.
Материнські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати і забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.
Конструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
Материнські плати GIGABYTE забезпечують неперевершені можливості підключення завдяки блискавичній швидкості передачі даних через мережу нового покоління, сховище та підключення Wi-Fi.
Материнські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати і забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.
Конструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
![Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796] Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796]](/content/images/1/390x390l80mc0/86268038569147.png)
![Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796] Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796]](/content/images/1/390x390l80mc0/89035375997550.png)
![Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796] Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796]](/content/images/1/390x390l80mc0/83474171287007.png)
![Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796] Материнська плата GIGABYTE (B760 GAMING X DDR4) [302796]](/content/images/1/390x390l80mc0/44383822201290.png)