|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
|---|---|
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 |
| M.2 (опис) | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 4.0 |
| PCI-E 16x ver | 1 v Чотири |
| PCI-E 1x | 1 |
| PCI-E 1x ver | 1 v Три |
| RAID | 1, 5, 0, 10 |
| SATA III | 4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2 |
| USB 2.0 | 5 |
| USB 2.0 на платі | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 1х USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Інші коннектори | 2 x system fan headers |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Висота, мм | 244.00 |
| Внутрішні роз'єми | 4 x Sata 3.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Додаткове живлення | 1x8pin |
| Зовнішні роз'єми | 3 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 3 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальна частота пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | Gigabit |
| Модель | H810M H |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Наявність Serial | Так |
| Наяність Wi-Fi | Ні |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| Сокет | Socket 1851 (Intel) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип M.2 | 1x PCI-E 4.0 x4 |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xHDMI, 1xD-SUB(VGA) |
| Форм-фактор | Micro ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | Intel H810 |
| Ширина, мм | 244.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата GIGABYTE (H810M H)
Немає в наявності
Код товару: 303011
4 853 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійна продуктивність
Материнські плати GIGABYTE Ultra Durable™ створені з оптимальними компонентами, що забезпечують найвищу продуктивність і довговічність платформи.
Гібридний дизайн VRM
Найкращий VRM-дизайн, побудований з високоякісних компонентів. Забезпечує покращену продуктивність системи та максимальну масштабованість обладнання.
Smart Fan 6
Відмінне охолодження та безшумна робота для вашого ігрового ПК.
Підключення майбутнього
Найвищі можливості підключення завдяки блискавичним швидкостям передачі даних через мережу та сховище нового покоління.
GbE LAN
GbE LAN оснащений програмою керування пропускною здатністю мережі, що допомагає зменшити затримки та підтримувати низький пінг для кращої чутливості в перевантажених мережах.
Апаратний дизайн PCIe 4.0
Завдяки підтримці PCIe 4.0 x16 і PCIe 4.0 M.2, материнські плати GIGABYTE готові працювати з пристроями PCIe 4.0 для забезпечення найвищої продуктивності.
Високоякісні аудіоконденсатори
Ці високоякісні конденсатори забезпечують високу роздільну здатність і чистий звук для створення реалістичних звукових ефектів.
Захист від шуму аудіо
Відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційних джерел шуму на рівні PCB.
Зручність і простота
Інноваційний та інтуїтивний дизайн апаратного забезпечення, програмного забезпечення та BIOS для створення унікального стилю користувача.
Зона EZ Debug
Централізовані світлодіодні індикатори діагностики та кнопки керування забезпечують зручний і впорядкований процес усунення несправностей під час складання ПК.
UC BIOS
Оновлена структура BIOS з орієнтацією на користувача та інтуїтивним налаштуванням продуктивності.
Q-FLASH Auto Scan
Нова функція автоматичного сканування при використанні USB-накопичувача під час Q-Flash – BIOS-файл буде знайдений автоматично, без необхідності ручного пошуку.
RGB Fusion
Персоналізуйте RGB-підсвічування вашої материнської плати та підключених периферійних пристроїв.
Материнські плати GIGABYTE Ultra Durable™ створені з оптимальними компонентами, що забезпечують найвищу продуктивність і довговічність платформи.
Гібридний дизайн VRM
Найкращий VRM-дизайн, побудований з високоякісних компонентів. Забезпечує покращену продуктивність системи та максимальну масштабованість обладнання.
Smart Fan 6
Відмінне охолодження та безшумна робота для вашого ігрового ПК.
Підключення майбутнього
Найвищі можливості підключення завдяки блискавичним швидкостям передачі даних через мережу та сховище нового покоління.
GbE LAN
GbE LAN оснащений програмою керування пропускною здатністю мережі, що допомагає зменшити затримки та підтримувати низький пінг для кращої чутливості в перевантажених мережах.
Апаратний дизайн PCIe 4.0
Завдяки підтримці PCIe 4.0 x16 і PCIe 4.0 M.2, материнські плати GIGABYTE готові працювати з пристроями PCIe 4.0 для забезпечення найвищої продуктивності.
Високоякісні аудіоконденсатори
Ці високоякісні конденсатори забезпечують високу роздільну здатність і чистий звук для створення реалістичних звукових ефектів.
Захист від шуму аудіо
Відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційних джерел шуму на рівні PCB.
Зручність і простота
Інноваційний та інтуїтивний дизайн апаратного забезпечення, програмного забезпечення та BIOS для створення унікального стилю користувача.
Зона EZ Debug
Централізовані світлодіодні індикатори діагностики та кнопки керування забезпечують зручний і впорядкований процес усунення несправностей під час складання ПК.
UC BIOS
Оновлена структура BIOS з орієнтацією на користувача та інтуїтивним налаштуванням продуктивності.
Q-FLASH Auto Scan
Нова функція автоматичного сканування при використанні USB-накопичувача під час Q-Flash – BIOS-файл буде знайдений автоматично, без необхідності ручного пошуку.
RGB Fusion
Персоналізуйте RGB-підсвічування вашої материнської плати та підключених периферійних пристроїв.
![Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011] Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011]](/content/images/10/390x390l80mc0/72986132286596.jpg)
![Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011] Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011]](/content/images/10/390x390l80mc0/13029771315585.jpg)
![Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011] Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011]](/content/images/10/390x390l80mc0/94489757737791.jpg)
![Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011] Материнська плата GIGABYTE (H810M H) [303011]](/content/images/10/390x390l80mc0/55294036682637.jpg)