|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
|---|---|
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 |
| M.2 (опис) | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 4.0 |
| PCI-E 16x ver | 1 v Три. 1 v Чотири |
| PCI-E 1x | 1 |
| RAID | 1, 5, 0, 10 |
| SATA III | 4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0. USB 3.2 |
| USB 2.0 | 5 |
| USB 2.0 на платі | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 1х USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Інші коннектори | 1 x Clear CMOS jumper. 1 x CPU fan header. 1 x front panel audio header. 1 x front panel header. 1 x S/PDIF out header. 1 x Serial Port header. 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only). 2 x |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Висота, мм | 244.00 |
| Внутрішні роз'єми | 1 x M.2 2280. 1 x TPM. 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA). DisplayPort. HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Додаткове живлення | 1x8pin |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 Gen1. 1 x VGA. 1 x RJ45. 5 x USB 2.0. 1 x PS/2. 1 x HDMI. 1 x DisplayPort. 3 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 2.0. 1 x USB 3.2 Gen1. 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power. 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA 3 портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 3 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальна частота пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | Gigabit |
| Модель | H810M S2H |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Наявність LPT | Ні |
| Наявність Serial | Так |
| Наяність Wi-Fi | Ні |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10. Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1). 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| Сокет | Socket 1851 (Intel) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип M.2 | 1x PCI-E 4.0 x4 |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xD-SUB(VGA), 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Форм-фактор | Micro ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | Intel H810 |
| Ширина, мм | 215.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H)
Немає в наявності
Код товару: 303014
5 044 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Довговічна продуктивність
Материнські плати GIGABYTE Ultra Durable™ створені з оптимальних компонентів всередині й зовні, забезпечуючи найкращу продуктивність і довговічну платформу.
Гібридний дизайн VRM
Найкращий VRM-дизайн, створений з високоякісних компонентів, забезпечує покращену продуктивність системи та максимальну масштабованість обладнання.
Smart Fan 6
Висока ефективність охолодження та безшумна робота для вашої ігрової системи.
Майбутня підключуваність
Найсучасніші інтерфейси підключення з надшвидкою передачею даних через мережеві та накопичувальні рішення нового покоління.
GbE LAN
GbE LAN містить програму керування пропускною здатністю мережі, яка допомагає зменшити затримки та підтримувати низький пінг для кращої чутливості в завантажених LAN-середовищах.
Апаратний дизайн PCIe 4.0
Оснащені слотом PCIe 4.0 x16 та PCIe 4.0 M.2, материнські плати GIGABYTE готові працювати з пристроями PCIe 4.0 для забезпечення найвищої продуктивності.
Високоякісні аудіоконденсатори
Ці конденсатори забезпечують високу роздільну здатність і точне відтворення звуку для найреалістичніших звукових ефектів.
Захист від шуму аудіо
Ефективно ізолює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційних перешкод на рівні друкованої плати.
Зручність і простота
Інноваційний та інтуїтивний дизайн апаратного та програмного забезпечення, а також інтерфейс BIOS для створення вашого унікального стилю.
Зона діагностики EZ Debug
Централізовані світлодіодні індикатори діагностики та керуючі кнопки забезпечують зручний і впорядкований процес усунення несправностей при складанні нового комп’ютера.
Дизайн EZ-Latch
Зручні у використанні конструкції, що спрощують процес складання.
UC BIOS
Оновлена структура з орієнтацією на користувача та інтуїтивними механізмами налаштування продуктивності.
Q-FLASH Auto Scan
Нова функція автоматичного сканування дозволяє BIOS-файлу автоматично визначатися під час використання USB-накопичувача у Q-Flash, що усуває потребу у ручному пошуку.
Моніторинг таймінгів пам’яті
Завдяки співпраці GIGABYTE та експертів HWiNFO цей сучасний інструмент моніторингу надає безпрецедентну деталізацію читання таймінгів пам’яті, дозволяючи користувачам уважно стежити за продуктивністю пам’яті та отримувати важливі аналітичні дані.
Детальна інформація про BIOS
Користувачі материнських плат GIGABYTE тепер можуть отримувати повну інформацію про BIOS у реальному часі через HWiNFO, включаючи статуси перемикачів, режими налаштувань і версії BIOS, без необхідності перезавантаження системи.
RGB Fusion
Персоналізуйте підсвічування RGB на материнській платі та підключених периферійних пристроях.
Материнські плати GIGABYTE Ultra Durable™ створені з оптимальних компонентів всередині й зовні, забезпечуючи найкращу продуктивність і довговічну платформу.
Гібридний дизайн VRM
Найкращий VRM-дизайн, створений з високоякісних компонентів, забезпечує покращену продуктивність системи та максимальну масштабованість обладнання.
Smart Fan 6
Висока ефективність охолодження та безшумна робота для вашої ігрової системи.
Майбутня підключуваність
Найсучасніші інтерфейси підключення з надшвидкою передачею даних через мережеві та накопичувальні рішення нового покоління.
GbE LAN
GbE LAN містить програму керування пропускною здатністю мережі, яка допомагає зменшити затримки та підтримувати низький пінг для кращої чутливості в завантажених LAN-середовищах.
Апаратний дизайн PCIe 4.0
Оснащені слотом PCIe 4.0 x16 та PCIe 4.0 M.2, материнські плати GIGABYTE готові працювати з пристроями PCIe 4.0 для забезпечення найвищої продуктивності.
Високоякісні аудіоконденсатори
Ці конденсатори забезпечують високу роздільну здатність і точне відтворення звуку для найреалістичніших звукових ефектів.
Захист від шуму аудіо
Ефективно ізолює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційних перешкод на рівні друкованої плати.
Зручність і простота
Інноваційний та інтуїтивний дизайн апаратного та програмного забезпечення, а також інтерфейс BIOS для створення вашого унікального стилю.
Зона діагностики EZ Debug
Централізовані світлодіодні індикатори діагностики та керуючі кнопки забезпечують зручний і впорядкований процес усунення несправностей при складанні нового комп’ютера.
Дизайн EZ-Latch
Зручні у використанні конструкції, що спрощують процес складання.
UC BIOS
Оновлена структура з орієнтацією на користувача та інтуїтивними механізмами налаштування продуктивності.
Q-FLASH Auto Scan
Нова функція автоматичного сканування дозволяє BIOS-файлу автоматично визначатися під час використання USB-накопичувача у Q-Flash, що усуває потребу у ручному пошуку.
Моніторинг таймінгів пам’яті
Завдяки співпраці GIGABYTE та експертів HWiNFO цей сучасний інструмент моніторингу надає безпрецедентну деталізацію читання таймінгів пам’яті, дозволяючи користувачам уважно стежити за продуктивністю пам’яті та отримувати важливі аналітичні дані.
Детальна інформація про BIOS
Користувачі материнських плат GIGABYTE тепер можуть отримувати повну інформацію про BIOS у реальному часі через HWiNFO, включаючи статуси перемикачів, режими налаштувань і версії BIOS, без необхідності перезавантаження системи.
RGB Fusion
Персоналізуйте підсвічування RGB на материнській платі та підключених периферійних пристроях.
![Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014] Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014]](/content/images/14/390x390l80mc0/24390557612382.jpg)
![Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014] Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014]](/content/images/14/390x390l80mc0/54616740114915.jpg)
![Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014] Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014]](/content/images/14/390x390l80mc0/93500593358094.jpg)
![Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014] Материнська плата GIGABYTE (H810M S2H) [303014]](/content/images/14/390x390l80mc0/27542461496841.jpg)