|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
|---|---|
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| HDMI | 1 |
| M.2 | 4 |
| M.2 (опис) | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II. 3 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 3.0, 1x PCIe 4.0, 1x PCIe 5.0 |
| PCI-E 16x ver | 1 v П'ять. 1 v Три. 1 v Чотири |
| PCI-E 1x | немає |
| PCI-E 4x | немає |
| PCI-E 8x | немає |
| RAID | 1, 0, 10 |
| RAID 0 | Так |
| RAID 1 | Так |
| RAID 10 | Так |
| RAID 5 | Ні |
| SATA III | 4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB Type-C. USB 2.0. USB 3.2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 2.0 на платі | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 4x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (опис) | 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 3 |
| USB Type-C | 3 |
| Інтерфейс М.2 | M.2 PCIe 5.0 |
| Інші коннектори | 1 x Chassis Intrusion (JCI). 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan). 1 x CPU Fan. 1 x EZ Conn-header (JAF_2). 1 x Front Audio (JAUD). 1 x RGB LED connector(JRGB). 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0). 2 x Front Panel (JFP). 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARG |
| Аудіо-порт | 2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4. Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be) |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Висота, мм | 305.00 |
| Внутрішні роз'єми | 1 x M.2 22110. 3 x M.2 2280. 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Додаткове живлення | 3x8pin |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Clear CMOS button. 1 x Flash BIOS Button. 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-A). 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A). 2 x Wi-Fi antenna port. 3 x USB 10Gbps ports (3 x Type-C). 1 x RJ45. 4 x USB 2.0. 1 x HDMI. 2 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 20Gbps Type C. 4 x USB 2.0. 4 x USB 5Gbps |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power. 1 x8-pin PCIe Power. 2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Контроль підсвічування | Так |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA 3 портів | 4 шт. |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 8 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальна частота пам'яті | 8400 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | 5 Gigabit |
| Модель | MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 МГц |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність LPT | Ні |
| Наявність Serial | Ні |
| Наявність U.2 | Ні |
| Наявність СOM | Ні |
| Наяність Wi-Fi | Так |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin |
| Охолодження VRM | Радіатор |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Охолодження північного моста | Радіатор |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Серія | MAG (ігрова) |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16. 1 x PCI-E 5.0 x16. 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | Socket AM5 (AMD) |
| Тип M.2 | 1x PCI-E 4.0 x4, 1x PCI-E 4.0 x2, 2x PCI-E 5.0 x4 |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Тип мережевої карти | Realtek 8126VB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xHDMI |
| Форм-фактор | ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Ширина, мм | 244.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI)
Немає в наявності
Код товару: 302994
13 033 грн
13 480 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MSI B850 Tomahawk MAX WiFi
MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI розроблена для геймерів, забезпечуючи стабільну, довговічну та зручну для складання основу для ПК. Вона підтримує справжнє рішення Wi-Fi 7, 5G LAN, USB 20Gbps, PCIe 5.0, додаткове живлення PCIe Power, а також ексклюзивні функції EZ DIY, що робить її ідеальним вибором для процесорів серії AMD Ryzen™ 9000.
EZ PCIe Release
Фізична кнопка, яка дозволяє легко витягти будь-яку PCIe-карту одним натисканням, значно спрощуючи оновлення GPU чи інших сумісних пристроїв.
EZ Conn Header (JAF_2)
Конектор EZ Conn (JAF_2) від MSI дозволяє легко підключати вентилятори MSI EZ (7-контактні) або рідинне охолодження MSI (11-контактні). Якщо у вас немає цих пристроїв, комплектний кабель 1 до 3 EZ Conn дає змогу підключити ARGB-підсвічування, системний вентилятор і USB-пристрої.
Система живлення 14+2+1 Duet Rail Power
Флагманська VRM-архітектура з 14+2+1 цифровими фазами живлення, двома роз'ємами живлення та 80A Smart Power Stage забезпечує стабільну роботу потужних процесорів.
Оптимізоване PCB-рішення
Дизайн PCB розроблений для підвищеної пропускної здатності та швидшої передачі даних, що покращує надійність роботи системи.
Підтримка DDR5
Материнська плата підтримує новітню пам’ять DDR5, яка забезпечує високу продуктивність завдяки технології MSI Memory Boost та SMT-пайці.
Пристрої захисту від перенапруги (TVS)
Усі материнські плати MSI оснащені TVS-захистом, який запобігає пошкодженню електроніки через стрибки напруги.
DIY 2.0 – Інтеграція із системним середовищем
Синхронізація з кулерами MSI та корпусами завдяки продуманому розташуванню роз'ємів, зокрема окремого роз'єму для помпи.
Комбінований роз'єм для вентилятора (Combo Fan Header)
Роз'єм MSI Combo Fan Header автоматично визначає підключений пристрій (вентилятор або помпа) і підтримує PWM/DC-регулювання.
Cooling Wizard – Майстер охолодження
Зручний інструмент для керування вентиляторами на всіх пристроях MSI, що забезпечує ефективне охолодження, зниження шуму та інтуїтивний моніторинг температури.
Наступне покоління Wi-Fi – Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 забезпечує вищу швидкість, ширші канали, кращу ефективність і знижену затримку, що важливо для сучасних геймерів та ентузіастів.
Високошвидкісна та низьколатентна мережа
Материнська плата підтримує 5G LAN, Wi-Fi 7 та EZ Antenna із магнітною підставкою для стабільного та швидкого з'єднання.
AI LAN Manager
Автоматично визначає та пріоритизує мережевий трафік для онлайн-ігор, зменшуючи затримку та покращуючи стабільність.
Швидке та майбутнє сховище
Сумісність із сучасними M.2 SSD та іншими високошвидкісними накопичувачами, що дозволяє швидше завантажувати ігри та рівні.
Ізольована аналогова структура для аудіо
Розроблена MSI технологія Isolated Analogy Structure забезпечує чистий звук завдяки розділенню металевої зовнішньої оболонки аудіороз'ємів від внутрішнього компонування.
Розширені можливості RGB-підсвічування
За допомогою Mystic Light у MSI Center можна керувати підсвічуванням із мільйонами кольорів та численними ефектами.
MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI розроблена для геймерів, забезпечуючи стабільну, довговічну та зручну для складання основу для ПК. Вона підтримує справжнє рішення Wi-Fi 7, 5G LAN, USB 20Gbps, PCIe 5.0, додаткове живлення PCIe Power, а також ексклюзивні функції EZ DIY, що робить її ідеальним вибором для процесорів серії AMD Ryzen™ 9000.
EZ PCIe Release
Фізична кнопка, яка дозволяє легко витягти будь-яку PCIe-карту одним натисканням, значно спрощуючи оновлення GPU чи інших сумісних пристроїв.
EZ Conn Header (JAF_2)
Конектор EZ Conn (JAF_2) від MSI дозволяє легко підключати вентилятори MSI EZ (7-контактні) або рідинне охолодження MSI (11-контактні). Якщо у вас немає цих пристроїв, комплектний кабель 1 до 3 EZ Conn дає змогу підключити ARGB-підсвічування, системний вентилятор і USB-пристрої.
Система живлення 14+2+1 Duet Rail Power
Флагманська VRM-архітектура з 14+2+1 цифровими фазами живлення, двома роз'ємами живлення та 80A Smart Power Stage забезпечує стабільну роботу потужних процесорів.
Оптимізоване PCB-рішення
Дизайн PCB розроблений для підвищеної пропускної здатності та швидшої передачі даних, що покращує надійність роботи системи.
Підтримка DDR5
Материнська плата підтримує новітню пам’ять DDR5, яка забезпечує високу продуктивність завдяки технології MSI Memory Boost та SMT-пайці.
Пристрої захисту від перенапруги (TVS)
Усі материнські плати MSI оснащені TVS-захистом, який запобігає пошкодженню електроніки через стрибки напруги.
DIY 2.0 – Інтеграція із системним середовищем
Синхронізація з кулерами MSI та корпусами завдяки продуманому розташуванню роз'ємів, зокрема окремого роз'єму для помпи.
Комбінований роз'єм для вентилятора (Combo Fan Header)
Роз'єм MSI Combo Fan Header автоматично визначає підключений пристрій (вентилятор або помпа) і підтримує PWM/DC-регулювання.
Cooling Wizard – Майстер охолодження
Зручний інструмент для керування вентиляторами на всіх пристроях MSI, що забезпечує ефективне охолодження, зниження шуму та інтуїтивний моніторинг температури.
Наступне покоління Wi-Fi – Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 забезпечує вищу швидкість, ширші канали, кращу ефективність і знижену затримку, що важливо для сучасних геймерів та ентузіастів.
Високошвидкісна та низьколатентна мережа
Материнська плата підтримує 5G LAN, Wi-Fi 7 та EZ Antenna із магнітною підставкою для стабільного та швидкого з'єднання.
AI LAN Manager
Автоматично визначає та пріоритизує мережевий трафік для онлайн-ігор, зменшуючи затримку та покращуючи стабільність.
Швидке та майбутнє сховище
Сумісність із сучасними M.2 SSD та іншими високошвидкісними накопичувачами, що дозволяє швидше завантажувати ігри та рівні.
Ізольована аналогова структура для аудіо
Розроблена MSI технологія Isolated Analogy Structure забезпечує чистий звук завдяки розділенню металевої зовнішньої оболонки аудіороз'ємів від внутрішнього компонування.
Розширені можливості RGB-підсвічування
За допомогою Mystic Light у MSI Center можна керувати підсвічуванням із мільйонами кольорів та численними ефектами.
![Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994] Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994]](/content/images/38/390x390l80mc0/90003324636904.jpg)
![Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994] Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994]](/content/images/38/390x390l80mc0/23022712129575.jpg)
![Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994] Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994]](/content/images/38/390x390l80mc0/39433782369145.jpg)
![Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994] Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994]](/content/images/38/390x390l80mc0/87596915042090.jpg)
![Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994] Материнська плата MSI (MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI) [302994]](/content/images/38/390x390l80mc0/51888141363395.jpg)