|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | 1 |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | є / є |
| PoE потужність, Вт | До 196 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| RJ45, шт. | 8 |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, посібник з швидкого налаштування, компакт-диск з матеріалами |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага | 567 г |
| Вага без упаковки, кг | 0.567 |
| Вага в упаковці, кг | 0.825 |
| Варіанти живлення | PoE |
| Висота | 33.5 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 99.4 мм |
| Десктоп/п'єдестал | Так |
| Загальна кількість портів | 9 портів |
| Комутаційна здатність | 80 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | пластик |
| Кількість LAN-портів | 8x10/100/1000/2500TX |
| Кількість Uplinks портів | 1 x 10GE RJ-45, 1 x SFP+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість первинних портів | 8 |
| Максимальне енергоспоживання | 210 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Об'єм брутто | 0.002471 |
| Порти | 1 x 10G RJ-45 PoE+. 1 x SFP+. 8 x 2.5G RJ-45 PoE+ |
| Порти 10/100/1000/2500М, шт. | 8 |
| Порти 2.5GbE, шт. | 8 |
| Порти USB | немає |
| Пропускна спроможність комутатора, Gbps | 60 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розмір | 212.9 x 76 x 33.5 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
| Робоча температура | -20 - 45 |
| Ширина | 212.9 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE)
Немає в наявності
Код товару: 616709
10 592 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ubiquiti UniFi Switch Flex 2,5G PoE (USW-Flex-2.5G-8-PoE) - це компактний комутатор, призначений для розширення мереж у домашніх та офісних умовах, зокрема для підключення пристроїв живлення. Він оснащений 8 портами 2,5 Гбіт/с з підтримкою PoE 802.3af/at/bt (POE++ 60 Вт), що забезпечує безшовну інтеграцію пристроїв із вищою швидкістю передачі даних, таких як сучасні точки доступу, сервери або системи зберігання даних NAS. Загальний бюджет PoE досягає 196 Вт під час живлення від адаптера живлення. Якщо комутатор живиться через PoE, бюджет PoE становить від 12 до 57 Вт. Комутатор підтримує керування через програму UniFi Network, що спрощує налаштування та моніторинг мережі. Як uplink використовується комбінований порт 10G RJ45/SFP+. Однією з його ключових особливостей є підтримка Power over Ethernet, що дозволяє живити пристрій безпосередньо через кабель з використанням входу PoE на порті висхідної лінії зв’язку (90 Вт 802.3bt / POE+++) або, в якості альтернативи, через адаптер 54 В постійного струму / 3,9 А (не входить в комплект). Хоча порт висхідної лінії зв’язку є комбінованим, ви можете використовувати лише один порт або одночасно використовувати порт RJ45 для живлення та оптичний порт для даних. Завдяки мінімалістичному дизайну він ідеально підходить для розміщення на столі або настінного монтажу. За допомогою додаткового комплекту можливий монтаж на DIN-рейку. Він повністю сумісний із продуктами UniFi і дозволяє легко масштабувати його за необхідності. Для керування пристроєм потрібна програма UniFi Network v9.0.108 або пізнішої версії.
![Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709] Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709]](/content/images/20/390x390l80mc0/85049920411397.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709] Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709]](/content/images/20/390x390l80mc0/59017252401729.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709] Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709]](/content/images/20/390x390l80mc0/25403390242783.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709] Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709]](/content/images/20/390x390l80mc0/16281392942902.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709] Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709]](/content/images/20/390x390l80mc0/41053129399238.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709] Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 2.5G PoE (USW-FLEX-2.5G-8-POE) [616709]](/content/images/20/627x390l80mc0/82662337356598.jpg)