|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 600 Вт |
| PoE-порти | 24 порти |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| Rack 1U | Так |
| SFP+, шт. | 4 |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Вага | 4200 г |
| Вага без упаковки, кг | 6.3 |
| Вага в упаковці, кг | 8.38 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 28 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 60 Вт |
| Монтаж в стойку | Так |
| Об'єм брутто | 0.04008 |
| Порти 10/100/1000/10000М, шт. | 2 |
| Порти 10/100/1000/2500М, шт. | 22 |
| Порти 10GbE, шт. | 2 |
| Порти 2.5GbE, шт. | 22 |
| Порти PoE, шт. | 24 |
| Порти USB | немає |
| Пропускна здатність в пакетах | 171 |
| Пропускна спроможність комутатора, Gbps | 230 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розмір | 442 x 400 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Робоча температура | -5 - 40 |
| Максимальна швидкість LAN портів | 10 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE)
Немає в наявності
Код товару: 615235
50 301 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Керований комутатор UniFi Switch Pro HD 24 PoE - це потужне мережеве рішення рівня Layer 3, створене для високонавантажених інфраструктур з великими вимогами до швидкості та енергоживлення. Комутатор оснащений 2 портами 10 GbE PoE++, 22 портами 2,5 GbE PoE++ для підключення точок доступу за допомогою Wi-Fi 7, а також 4 слотами 10G SFP для гнучкого оптичного з’єднання. Всі 24 порти RJ45 підтримують стандарти 802.3af/at/bt, а загальний бюджет потужності складає 600 Вт, що дозволяє живити безліч пристроїв без потреби в окремих адаптерах. Це ідеальне рішення для офісів, бізнес-центрів та інших сучасних установ із відповідними вимогами. Комутатор оснащений кольоровим 1,3-дюймовим сенсорним LCM-екраном, який в реальному часі показує інформацію про стан системи та активні порти. Для підвищення надійності передбачено підтримку резервного живлення через систему UniFi SmartPower – у разі збою основного джерела живлення комутатор продовжить працювати без втрати даних (модуль резервування USP RPS купується окремо). Управління пристроєм можливе через інтуїтивний веб-інтерфейс UniFi Network або з мобільного додатка, який дозволяє віддалено здійснювати моніторинг та налаштування з будь-якої точки світу. UniFi Switch Pro HD 24 PoE – це надійність, масштабованість та максимальна продуктивність на довгий час.
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/35591826969442.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/78533572059729.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/58111225401980.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/40536583861256.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/22039237743783.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/52404752206547.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 PoE (USW-PRO-HD-24-POE) [615235]](/content/images/44/390x390l80mc0/74985270593268.jpg)