|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Cертифікація | Anatel. CE. FCC. IC |
|---|---|
| GE/SFP, шт. | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 400 Вт |
| PoE-порти | 24 порти |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | 2 |
| SFP, шт. | немає |
| SPF+, шт. | 2 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Вага | 5200 г |
| Вага без упаковки, кг | 5.1 |
| Вага в упаковці, кг | 6.72 |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 325 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 26 портів |
| Комутаційна здатність | 112 Гбіт/с |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість LAN-портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість первинних портів | 24 |
| Максимальне енергоспоживання | 450 Вт (з PoE) |
| Монтаж в стойку | Так |
| Об'єм брутто | 0.03247 |
| Порти | 2 x SFP+. 8 x PoE+ 1000/Base-T. 8 x PoE++ 1000/Base-T. 8 x PoE++ 2500/Base-T |
| Порти 10/100/1000/2500М, шт. | 8 |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 16 |
| Порти 2.5GbE, шт. | 8 |
| Порти PoE +, шт. | 24xPoE |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 16000 адрес |
| Пропускна спроможність комутатора, Gbps | 112 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розмір | 442 x 325 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стандарти | IEEE 802.1X Port Access Authentication |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Функціонал. Стандарти і протоколи | DHCP. IGMP |
| Робоча температура | -5 - 40 |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 83 Mpps |
| Ширина | 442 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE)
Немає в наявності
Код товару: 611956
39 795 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
24-портовий комутатор рівня 3 Etherlighting із виходом 2,5 GbE та PoE++.
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/30359844519112.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/63739220985402.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/66273635997458.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/52695794156908.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/47832777174952.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/26150037122538.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/78545215211462.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/48689747397001.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/46011703950889.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE (USW-Pro-Max-24-PoE) [611956]](/content/images/18/390x390l80mc0/91475605060179.jpg)