|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 720 Вт |
| PoE-порти | 48 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | 4 |
| SFP, шт. | немає |
| SPF+, шт. | 4 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Вага | 6200 г |
| Вага без упаковки, кг | 6.2 |
| Вага в упаковці, кг | 8.68 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 52 порти |
| Корпус | метал |
| Кількість первинних портів | 48 |
| Максимальне енергоспоживання | 720 Вт |
| Монтаж в стойку | Так |
| Об'єм брутто | 0.04008 |
| Порти 10/100/1000/2500М, шт. | 16 |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 32 |
| Порти 2.5GbE, шт. | 16 |
| Порти USB | немає |
| Пропускна спроможність комутатора, Gbps | 112 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розмір | 442.4 x 400 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | активне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
| Робоча температура | -5 - 40 |
| Максимальна швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE)
Немає в наявності
Код товару: 611955
60 379 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
48-портовий комутатор рівня 3 Etherlighting із виходом 2,5 GbE та PoE++.
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/390x390l80mc0/99332383954842.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/870x214l80mc0/24922621636301.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/870x168l80mc0/12047331023771.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/870x175l80mc0/31645092565408.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/870x168l80mc0/18835781915946.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/870x211l80mc0/84400993710926.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/751x390l80mc0/47043552358850.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/390x390l80mc0/71429947672117.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/390x390l80mc0/94955265023127.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/390x390l80mc0/31738119907559.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955] Комутатор Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE (USW-Pro-Max-48-PoE) [611955]](/content/images/17/608x390l80mc0/60190016465841.jpg)