|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | є / є |
| PoE потужність, Вт | До 42 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| RJ45, шт. | 8 |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага | 320 г |
| Вага без упаковки, кг | 0.32 |
| Вага в упаковці, кг | 0.515 |
| Вага упаковки, кг | 10.3 |
| Висота упаковки | 27.5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Десктоп/п'єдестал | Так |
| Загальна кількість портів | 8 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | пластик |
| Кількість первинних портів | 8 |
| Максимальне енергоспоживання | 9 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Об'єм брутто | 0.001568 |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 8 |
| Порти PoE +, шт. | 7 |
| Порти USB | немає |
| Пропускна спроможність комутатора, Gbps | 16 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розмір | 203 х 33 х 76 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Серія | Ultra |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний |
| Робоча температура | -30 - 60 |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина упаковки, см | 28.50 |
| Портів 1000Base-T, шт. | 8 |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA)
Немає в наявності
Код товару: 614661
5 265 грн
5 450 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комутатор оснащений 8 гігабітними портами, з яких 7 забезпечують подачу живлення за технологією PoE+ (максимум 30 Вт на порт), а 1 PoE++ для вхідного підключення. Загальна потужність для PoE становить до 42 Вт при використанні PoE++.
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/97968735355055.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/85445858931692.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/69453574101247.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/44053118459490.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/80929817493973.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/80401476442670.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Ultra (USW-ULTRA) [614661]](/content/images/32/390x390l80mc0/70841112718130.jpg)