|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вихідна напруга | 5 V; 250 V |
|---|---|
| Вихідна потужність | 12 W; 2500 W |
| Вихідний роз'єм | 5 × EU; Type-C; 3 × USB-A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Матеріал | PC |
| Модель | BAC4A Lord |
| Розміри, мм | 265 × 81 × 30 мм |
Новий відгук або коментар
Мережевий подовжувач BOROFONE BAC4A Lord 5 position socket(1C3A)(EU) Black (6941991111488)
Немає в наявності
Код товару: 802782
363 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимальна універсальність для вашої зарядкиМережевий подовжувач Borofone BAC4A Lord забезпечує максимальну універсальність зарядки ваших пристроїв завдяки своїй різноманітності портів. З чотирма портами (3 × USB-А, 1 × Type-C) та п'ятьма розетками AC ви можете одночасно підключати до дев’яти пристроїв без необхідності шукати додаткові розетки. Це зручно як дома або в офісі, так і в подорожах та відрядженнях.Ефективне використання просторуЗ чотирма вбудованими портами мережевий подовжувач Borofone BAC4A Lord дає змогу оптимально використовувати доступний простір у розетці. А з додатковими розетками AC ви можете одночасно під’єднати до нього не тільки електронні пристрої, а й інші побутові прилади сумарною потужністю до 2500 Вт.Широка сумісністьПодовжувач Borofone BAC4A Lord є ідеальним вибором для мандрівників, оскільки оснащений штекером EU. Його універсальність дозволяє використовувати пристрій у різних країнах, не турбуючись про сумісність із розетками.Портативність і надійністьПодовжувач Borofone BAC4A Lord є прикладом інноваційного підходу до створення побутової техніки. Сучасний вигляд, виконаний у мінімалістичному стилі, доповнено використанням високоякісного вогнестійкого полікарбонату. Подовжувач захищений від перевантажень, короткого замикання та перегріву, що забезпечує максимальну безпеку підключених пристроїв та запобігає можливим аварійним ситуаціям. Довжина кабелю 1,5 м забезпечує зручність використання, не створюючи зайвих перешкод на робочому столі або в домашніх умовах. З компактним і легким дизайном мережевий подовжувач Borofone BAC4A Lord ідеально підходить для подорожей і відряджень. Його зручно брати в поїздки, щоб завжди мати змогу зарядити одразу всі ваші пристрої, де б ви не знаходилися.